David Brown

DAVID BROWN – jest prawnikiem i doświadczonym dziennikarzem radiowym. Ukończył studia dziennikarskie z tytułem doktora na Uniwersytecie Teksańskim w Austin. Jest także absolwentem prawa na Uniwersytecie Waszyngtona i Lee.

David Brown – kariera w mediach


David Brown od lat aktywnie działa w mediach. Był współtwórcą i gospodarzem pierwszego stanowego dziennika radiowego w Teksasie „Texas Standard”. W przeszłości pracował także jako prezenter nagrodzonego przez Peabody programu biznesowego „Marketplace”. Relacjonował również głośne sprawy dla NPR i PRI’s Monitor Radio między innymi z Bostonu, Londynu, Los Angeles czy też Waszyngtonu. Obecnie znany jest przede wszystkim dzięki swojemu podcastowi „Business Wars”, który zadebiutował w 2018 roku na pierwszym miejscu listy podcastów iTunes.

David Brown – „Wojny biznesowe”


David Brown jest autorem głośnej książki pt. „Wojny biznesowe”. Dziennikarz tłumaczy w niej, dlaczego niektóre potężne firmy upadają, a inne świetnie prosperują. Przedstawia także największe rywalizacje biznesowe w historii. Analizuje, co stoi za porażkami znanych nam dobrze marek.

Lista książek: David Brown

32,83 zł 32,71 zł - najniższa cena 49,99 zł - cena detaliczna