Douglas Century

Douglas Century jest kanadyjsko-amerykańskim pisarzem i dziennikarzem, urodzonym w Calgary. Ukończył Uniwersytet Princeton w USA. Współpracował z takimi magazynami, jak: The New York Times, Rolling Stone, The Guradian czy Billboard. Artykuły Douglasa Century, publikowane w The New York Times, oscylowały wokół popkultury i trendów występujących w hip-hopie.

Douglas Century – współautor książki o meksykańskim bossie narkotykowym


W 2018 roku ukazała się popularna książka Douglasa Century pt. „Polowanie na El Chapo”. Współautorem publikacji jest Andrew Hogan. Autorzy przybliżają czytelnikowi ważny epizod wojny narkotykowej, toczącej się w Meksyku w XXI wieku. Książka stanowi opis 8-letniego pościgu agenta DEA – Andrew Hogana za bossem kartelu narkotykowego El Chapo.

Dziennikarskie śledztwo Douglasa Century


Najnowsza publikacja Douglasa Century pt. "Ostatni szef. Prawdziwa historia najpotężniejszego przywódcy rosyjskiej mafii w Ameryce" ukazała się w 2023 roku. Autor opowiada historię rosyjskiego szefa mafii Borysa „Biby” Nayfelda, który stworzył przestępcze imperium, obejmujące swoim zasięgiem cały świat. W książce pojawiają się polskie wątki.

Lista książek: Douglas Century

37,39 zł 38,49 zł - najniższa cena 54,99 zł - cena detaliczna