Dr Pierre Dukan

Dr Pierre Dukan – francuski lekarz, od ponad 30 lat specjalizujący się w dietetyce i walce z otyłością. Autor wielu książek poświęconych odchudzaniu i zdrowemu odżywianiu.

Lista książek

Recepta na zdrowie doktora Dukana

Dr Pierre Dukan

Jeśli chcesz schudnąć i być zdrowy, to książka właśnie dla Ciebie! Recepta na zdrowie doktora Dukana to kompendium wiedzy na temat bezpiecznego odchudzania i zdrowego żywienia. Poradnik zawiera precyzyjne wskazówki dietetyczne oraz listy i tabele produktów, które pomogą Ci komponować posiłki, tak aby chronić serce, zapobiegać cukrzycy, nowotworom oraz chorobie Alzheimera.

Więcej

29,90 zł

20,33 zł

Nie potrafię schudnąć. Przepisy specjalnie dla Polaków. Edycja limitowana

Dr Pierre Dukan, Jarosław Urbaniuk

Czy wiesz, że bycie na diecie może być przyjemne? Z tą książką to możliwe! Rewelacyjna i sprawdzona przez setki tysięcy Polaków dieta doktora Dukana w nowym, ekskluzywnym wydaniu.
Dzięki przepisom stworzonym specjalnie dla Polaków odchudzanie stało się jeszcze łatwiejsze. Możesz jeść to, co lubisz najbardziej, i trwale chudnąć.

Więcej

39,90 zł

26,99 zł

Nie potrafię schudnąć. Przepisy dla Polaków

Dr Pierre Dukan, Jarosław Urbaniuk

To naprawdę działa! Ponad pół miliona Polaków schudło dzięki diecie doktora Dukana! Francuska dieta okazała się doskonała dla Polaków. Szybko tracą zbędne kilogramy, mają mnóstwo energii i czują się wspaniale. 
Aby ułatwić Ci chudnięcie, przy współpracy z doktorem Dukanem opracowaliśmy polskie przepisy zgodne z zasadami jego diety.

Więcej

24,90 zł

16,93 zł

Metoda Doktora Dukana

Dr Pierre Dukan

Ponad 1 000 000 czytelników na świecie zastosowało tę metodę.
Ponad 200 000 egzemplarzy Nie potrafię schudnąć sprzedanych w Polsce.
Od 2001 roku ponad milion czytelników książki Nie potrafię schudnąć zastosowało metodę doktora Dukana, schudło i utrzymuje stałą wagę. Wielu z nich, mając poczucie, że w końcu znalazło rozwiązanie swoich problemów, zaczęło propagować tę metodę, co prasa nazwała „fenomenem Dukana”.

Więcej

39,90 zł

26,99 zł

Nie potrafię schudnąć. 350 nowych przepisów

Dr Pierre Dukan

To działa! Od kilku miesięcy możecie sami przekonać się o skuteczności rewelacyjnej diety dr. Dukana.Teraz przyszedł czas na przepisy, które urozmaicą dietę, sprawiając, że odchudzanie stanie się jeszcze łatwiejsze i... smaczniejsze. Dzięki tej książce przygotujecie pyszne, lekkie i proste dania: kurczaka w ziołach, wołowinę po burgundzku, sałatkę z krewetek i bakłażany po prowansalsku, a także desery.

Więcej

29,90 zł

20,33 zł

Nie potrafię schudnąć

Dr Pierre Dukan

Rewelacyjna francuska dieta odchudzająca! 400 000 egzemplarzy sprzedanych we Francji! Próbowałaś już wszystkiego, stosowałaś wszelkie możliwe diety, a potem znów przybierałaś na wadze? Ta książka jest dla Ciebie.
Oto nowatorska, bezpieczna i niezwykle skuteczna dieta proteinowa, która pozwoli Ci nie tylko zrzucić zbędne kilogramy, ale także uniknąć efektu jo-jo i utrzymać upragnioną figurę do końca życia!

Więcej

19,90 zł

13,53 zł