J.C. Cervantes

J.C.Cervantes mieszka w Nowym Meksyku. Jest autorką ksiązek takich jak The fire keeper,the storm runner czy Tortilla Sun.Zdobyła wiele nagród oraz wyróżnień takich jak the Zia Book Award czy the New Mexico Book Award.Jej książki pojawiły się również na listach krajowych łacznie z the American Booksellers Association New Voices czy Favorite MG Science Fiction/Fantasy Top Ten Books.

Lista książek

Nowość
Posłaniec burzy. Tom 3. Wędrowiec cienia - J. C. Cervantes | mała okładka
-36 %

Posłaniec burzy. Tom 3. Wędrowiec cienia

J. C. Cervantes

Zane Obispo cieszył się na myśl o rozpoczęciu nauki w Szamańskim Instytucie Wyższej Magii nie tylko dlatego, że miał wtedy znów zobaczyć się z Brooks, swoją najlepszą przyjaciółką. Po prostu wszystko byłoby lepsze od tych trzech miesięcy, które spędził na szukaniu bogurodzonych w towarzystwie paskudnego demona potrafiącego ich (dosłownie) wywęszyć. Kiedy jednak Zane odnajduje ostatniego nastolatka na [...]

Więcej

39,90 zł

25,46 zł

Nowość
Strażnik ognia -  | mała okładka
-36 %

Strażnik ognia

Nowe życie Zane’a Obispo na pięknej, ustronnej wyspie tropikalnej, wśród rodziny i przyjaciół, wydaje się sielanką. Chłopaka frustruje jednak to, że nie potrafi kontrolować niedawno uzyskanych mocy związanych z ogniem (odziedziczył je po ojcu, majańskim bogu Hurakanie, który przebywa teraz w więziennej celi). W dodatku między nim a jego psem zapanował bolesny dystans, odkąd Rosie stała się ogarem piekielnym. Zane nie ma też pojęcia, jak sobie poradzić z uczuciem, które żywi do zmiennokształtnej Brooks.

Więcej

39,90 zł

25,46 zł

Posłaniec burzy - J. C. Cervantes | mała okładka
-25 %

Posłaniec burzy

J. C. Cervantes

Zane Obispo spędza niemal każdy dzień na badaniu wulkanu drzemiącego za jego domem. Wulkan, zwany przez niego „Bestią”, to jedyne miejsce, w którym chłopiec może się schronić przed innymi dzieciakami – często się z niego naśmiewają, bo Zane kuleje i musi chodzić o lasce.

Więcej

39,90 zł

29,83 zł