J.R. Ward

J.R. Ward urodziła się w Wielką sławę i stałe miejsce na światowych listach bestsellerów zapewniła tej autorce stworzona przez nią seria trzymających w napięciu horrorów zatytułowana „Bractwo Czarnego Sztyletu”, na którą składają się takie tytuły jak m.in. „Mroczny kochanek”, „Ofiara krwi” oraz „Wampirze serce”.

J.R. Ward urodziła się w kwietniu 1969 roku w amerykańskim stanie Massachusetts. Ukończyła Smith College w Northampton oraz Albany Law School, znajdującej się w stanie Nowy Jork. Po studiach prawniczych pisarka zaczęła pracę w Bostonie, w jednym z najlepszych ośrodków medycznych w Stanach Zjednoczonych.
Na ten moment J.R. Ward najbardziej znana jest ze świetnej, kilkunastotomowej serii powieści pod tytułem „Bractwo Czarnego Sztyletu”, na którą składają się m. in. tytuły: „Mroczny kochanek”, „Ofiara krwi” oraz „Wampirze serce”.

Dorobek twórczy pisarki to ponad dwadzieścia tytułów, wydanych w łącznym nakładzie ponad piętnastu milionów egzemplarzy. Jej głośne powieści zakupiły wydawnictwa w dwudziestu pięciu państwach świata, m.in. w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Francji, Japonii, Chinach, Tajlandii, Brazylii oraz Polsce. Ponadto amerykańska autorka ma na swoim koncie także wyróżnienia literackie jak np. Goodreads Choice Award w kategorii Najlepszy romans oraz nominację do nagrody RITA Award for Best Paranormal Romance.

Lista książek

Diabelska działka - J. R. Ward | mała okładka
-39 %

Diabelska działka

J. R. Ward

Ostatnia część bestsellerowej serii „Królowie bourbona”.

Dynastia Bradfordów powoli chyli się ku upadkowi. Śmierć Williama Bladwine’a, głowy rodu, która długi czas uznawana była za samobójstwo, wyjaśnia się, wypuszczając na światło dzienne makabryczne odkrycie – mężczyznę zamordował jego najstarszy syn, a zarazem największy wróg.

Więcej

39,90 zł

24,28 zł

Bractwo Czarnego Sztyletu Tom 3 Wieczna miłość

J.R. Ward

Trzeci tom kultowego cyklu, który od dwóch lat gości na amerykańskich i europejskich listach bestsellerów. Walka z odwiecznymi przeciwnikami wampirów toczy się dalej, ale oto na Bractwo spada kolejny cios. Bracia bliźniacy, Furiath i Zbihr, zakochują w tej samej wampirzycy i zostają uwikłani przez los w dramatyczny splot wydarzeń.

Więcej

36,90 zł

31,83 zł

Królowie bourbona - J.R. Ward | mała okładka
-39 %

Królowie bourbona

J.R. Ward

Bradfordowie od wielu pokoleń uchodzą za królów bourbona. Dzięki ogromnemu majątkowi od lat cieszą się prestiżem i prowadzą uprzywilejowany styl życia w rozległej posiadłości Easterly, gdzie panuje staranny podział klasowy. Na piętrze rezydencji mieszkają członkowie dynastii, przynajmniej z pozoru pławiący się w szczęściu i wysmakowanych przyjemnościach. Na parterze zaś znajdują się pomieszczenia dla person[...]

Więcej

39,90 zł

24,28 zł

Dola aniołów - J.R. Ward | mała okładka
-39 %

Dola aniołów

J.R. Ward

Rodzina Bradfordów należy do śmietanki społecznej, a produkowany przez nich bourbon stanowi produkt z najwyższej półki. Nad ich ogromną posiadłością i nad skomplikowanym życiem jej mieszkańców czuwa dyskretnie personel, który siłą rzeczy zostaje wplątany w sprawy swoich pracodawców – zwłaszcza kiedy okazuje się, że samobójstwo patriarchy coraz bardziej wygląda na morderstwo…
Podejrzanym może być każdy, ale [...]

Więcej

39,90 zł

24,28 zł