Jakub  Czarodziej

Jakub Czarodziej

Jakub Czarodziej jest absolwentem psychologii oraz specjalistą resocjalizacji. Jego prawdziwe nazwisko to Łotecki. Jest uważany za osobę kontrowersyjną i bezkompromisową. Jego nagrania w internecie, na Facebooku oraz YouTubie, oglądają tysiące fanów, jednocześnie ma równie dużo hejterów. Na swoich kanałach komentuje ludzkie zachowania, nie szczędząc wulgaryzmów. To właśnie jego ostry język przyniósł mu sławę wśród internautów. Twierdzi, że sam wyrwał się z uzależnień, dlatego chcę pomagać ludziom na życiowym zakręcie.

Jakub Czarodziej- poradniki psychologiczne


W 2019 Jakub Czarodziej roku wydał swoją pierwszą książkę "Magia zmiany. Przekrocz własne granice i osiągnij cel". Książka jest pełna praktycznych rad, jak skutecznie pracować nad sobą. Wyjaśnia czytelnikom, jak tworzyć zdrowe i wartościowe relacje. Prostym i zrozumiałym językiem radzi, jak zmienić swoje zachowania i myślenie. Następnie została wydana kontynuacja poradnika „Magia zmiany. Zawalcz o siebie”, zawierająca wskazówki, jak pracować nad samym sobą.

Premiera kolejnego poradnika


W 2021 roku miała miejsce premiera jego kolejnej psychologicznej książki - poradnika, „Kochaj dobrze. Relacje damsko-męskie: instrukcja obsługi”. Poradnik dotyczący budowania szczęśliwych związków, jak również unikania toksycznych partnerów. Wraz z galopującą karierą coacha, Jakub Czarodziej rozpoczął sprzedaż kolekcji ubrań stworzonych według własnych projektów.

Lista książek: Jakub Czarodziej

49,99 zł

36,49 zł

39,99 zł

28,99 zł

39,99 zł

29,19 zł

39,99 zł

28,99 zł

37,90 zł

27,67 zł