James Dashner

James Dashner urodził się 26 listopada 1972 roku w Austell w stanie Georgia. To amerykański pisarz, autor serii „Więzień labiryntu, której pierwszy tom ukazał się w 2009 roku. Ukończył Duluth High School w Duluth, a następnie Uniwersytet Brighama Younga w Provo w Utah. Pisarz wraz z żoną Lynette Anderson mieszkają w South Jordan w stanie Utah.

Lista książek

Lek na śmierć Więzień labiryntu Tom 3 - James Dashner | mała okładka
-46 %

Lek na śmierć Więzień labiryntu Tom 3

James Dashner

ŚWIATOWY BESTSELLER! FILM W KINACH

„Lek na śmierć” to trzeci tom bestsellerowej serii Jamesa Dashnera „Więzień Labiryntu”. Po przeczytaniu poprzednich tomów - „Więzień labiryntu” i „Próby ognia” - masz zapewne wiele pytań.

Przed tobą jeszcze więcej fałszywych tropów, przygód, niebezpieczeństw i maksymalnej dawki adrenaliny. Czy poznasz odpowiedzi na wszystkie pytania czy będziesz miał ich jeszcze więcej? [...]

Więcej

38,90 zł

20,99 zł

Więzień labiryntu Lek na śmierć Tom 3

James Dashner

ŚWIATOWY BESTSELLER! FILM JUŻ W KINACH

Lek na śmierć to trzeci tom serii Więzień labiryntu, amerykańskiego autora Jamesa Dashnera, która stała się światowym bestsellerem i została przeniesiona na ekran filmowy przez wytwórnię Twentieth Century Fox. Poprzednie tomy to Więzień labiryntu i Próby ognia.

Przed tobą jeszcze więcej fałszywych tropów, przygód, niebezpieczeństw i maksymalnej dawki adrenaliny. Czy [...]

Więcej

39,90 zł

22,48 zł

Kod gorączki Seria Więzień labiryntu Tom 5 - James Dashner | mała okładka
-46 %

Kod gorączki Seria Więzień labiryntu Tom 5

James Dashner

Zanim powstał labirynt istniał kod gorączki...

„Kod gorączki” to niecierpliwie wyczekiwany przez fanów prequel bestsellerowej serii Więzień labiryntu, która zawładnęła wyobraźnią czytelników na całym świecie. Miłośnicy tej serii wciąż mają wiele pytań i wciąż mnóstwo niewiadomych. Wszystko zostanie ujawnione w najnowszej powieści Jamesa Dashnera.

W jaki sposób DRESZCZ wyszukał Streferów? Kto należy do Gru[...]

Więcej

39,90 zł

21,52 zł

Więzień labiryntu Próby ognia

James Dashner

Światowy bestseller, na podstawie którego powstał film wytwórni
Twentieth Century Fox.

„Próby Ognia” to drugi tom serii „Więzień labiryntu” amerykańskiego autora Jamesa Dashnera, która stała się światowym bestsellerem i została przeniesiona na ekran filmowy przez wytwórnię Twentieth Century Fox.

„Więzień labiryntu” skończył się niezwykle emocjonalnym zwrotem akcji, który sprawia, że wszyscy miłośnicy ser[...]

Więcej

39,90 zł

21,10 zł

Więzień Labiryntu

James Dashner

Światowy bestseller, na podstawie którego powstał film wytwórni Twentieth Century Fox. Film już w kinach!

Więzień Labiryntu to pierwszy tom trylogii amerykańskiego autora Jamesa Dashnera, która stała się światowym bestsellerem i jest uznawana za jedną z najlepszych książek tego gatunku, obok takich tytułów jak „Igrzyska Śmierci” czy „Niezgodna”.

Więzień Labiryntu to pełna akcji i nieustającego napięcia k[...]

Więcej

39,90 zł

23,45 zł

Lek na śmierć Trylogia Więzień Labiryntu tom 3

James Dashner

„Lek na śmierć” to długo wyczekiwany finał bestsellerowej trylogii Jamesa Dashnera „Więzień Labiryntu”. Przed tobą jeszcze więcej fałszywych tropów, przygód, niebezpieczeństw i maksymalnej dawki adrenaliny. Czy poznasz odpowiedzi na wszystkie pytania czy będziesz miał ich jeszcze więcej?

Poznaj całą trylogię zanim zobaczysz ją na ekranie kinowym. Premiera filmu „Więzień Labiryntu” już jesienią 2014 roku![...]

Więcej

37,90 zł

22,67 zł

W sieci umysłów

James Dashner

Aby schwytać hakera, potrzebujesz hakera.
„W sieci umysłów” rozpoczyna serię Doktryna Śmiertelności, której akcja dzieje się w świecie hiperrozwiniętej technologii, cyberterrorystów i gier tak doskonałych, że przerastają najdziksze marzenia… albo najgorsze koszmary.
We wrześniu 2015 roku na ekrany kin wchodzi film nakręcony na podstawie książki Jamesa Dashnera.
Michael jest graczem. I – jak większość gracz[...]

Więcej

34,90 zł

25,37 zł

Reguła myśli

James Dashner

PORYWAJĄCA KONTYNUACJA BESTSELLERA „W SIECI UMYSŁÓW”. Po wydarzeniach na Ścieżce i po tym, jak dowiedział się, że jest tworem - komputerowym programem przeniesionym do ciała człowieka, Michael budzi się na Jawie, w obcym domu, w ciele nastoletniego Jacksona Portera.

Więcej

34,90 zł

25,37 zł

Więzień labiryntu. Tom 4. Rozkaz zagłady - James Dashner | mała okładka
-46 %

Więzień labiryntu. Tom 4. Rozkaz zagłady

James Dashner

Zanim weszli do labiryntu padł rozkaz zagłady...
„Rozkaz zagłady” to długo wyczekiwany przez fanów prequel bestsellerowej trylogii Więzień labiryntu, która zawładnęła wyobraźnią czytelników na całym świecie.

Więcej

39,90 zł

21,52 zł

Więzień Labiryntu - James Dashner | mała okładka
-46 %

Więzień Labiryntu

James Dashner

Więzień Labiryntu to pierwszy tom trylogii amerykańskiego autora Jamesa Dashnera, która stała się międzynarodowym bestsellerem i jest uznawana za jedną z najlepszych książek tego gatunku, obok takich tytułów jak Igrzyska Śmierci, Niezgodna czy seria Gone.

to pełna akcji i nieustającego napięcia książka, która chwyci czytelnika za gardło, i nie puści aż do ostatniej strony, ponieważ każde wejście do Labiryntu może stać się (...)

Więcej

37,90 zł

20,45 zł

Próby ognia - James Dashner | mała okładka
-46 %

Próby ognia

James Dashner

Światowy bestseller! Przeczytaj książkę zanim obejrzysz jej ekranizację w kinach we wrześniu 2015 roku!

Próby Ognia to drugi tom bestsellerowej trylogii Więzień Labiryntu, amerykańskiego autora Jamesa Dashnera.

To jedna z najciekawszych i nieustannie trzymających w napięciu serii książkowych, która trafia do miłośników takich pozycji jak Igrzyska Śmierci czy Niezgodna.

Więzień Labiryntu czyli pierwszy [...]

Więcej

37,90 zł

20,45 zł

Doktryna śmiertelności 3 Gra o życie

James Dashner

Michael jest graczem, który bez wątpienia lepiej czuje się w świecie wirtualnym niż realnym. Jego gry nie przypominają jednak zupełnie nieszkodliwej formy rozrywki. W grach, które preferuje Michael, wydarzenia z cyberprzestrzeni zostają przeniesione wprost do świata realnego i zaczynają przyćmiewać prawdziwe życie. Zaledwie kilka tygodni temu pogrążanie się we Śnie Michael uważał za coś zabawnego. To się je[...]

Więcej

34,90 zł

26,09 zł

Trzynasta Rzeczywistość Dziennik osobliwych listów

James Dashner

Zagadki, przygoda i porcja doskonałego humoru. Oto nowa fascynująca seria fantasy dla dzieci. Niesamowita opowieść, w której działania bohatera mają wpływ na to, co dzieje się w…światach równoległych.

Pewnego dnia zwykły nastolatek Atticus Higginbottom dostaje niezwykłego maila. Ktoś informuje w nim chłopca o wydarzeniach, które zagrażają istnieniu naszej rzeczywistości. Atticus ma otrzymać 12 zagadek, któ[...]

Więcej

34,99 zł

25,35 zł