Jennette McCurdy

Jennette McCurdy to amerykańska piosenkarka, autorka tekstów, aktorka i reżyserka. Urodziła się 26 czerwca 1992 roku w Garden Grove. Aktorka w marcu 2019 roku publicznie ujawniła w artykule opublikowanym przez „The Huffington Post”, że cierpiała na anoreksję, a później na bulimię od 11 roku życia.

Jennette McCurdy – światowej sławy aktorka


Aktorka popularność zyskała, dzięki wystąpieniu w serialu telewizyjnym stacji Nickelodeon „iCarly”. Zagrała również w innych serialach, takich jak „Zoey 101”, „Zwariowany świat Malcolma” czy „Will &Grace”. Na jej koncie są również role filmowe. Za świetną grę w produkcji „Życie przede wszystkim”, w 2005 roku została nominowana do Young Artist Award. W 2021 roku zakończyła swoją aktorską karierę. Poza pracą na planie filmowych McCurdy zajmuje się również muzyką.

Wyjątkowy pamiętnik małego dziecka


W 2023 roku Jennette McCurdy wydała swoją pierwszą książę pt.”Cieszę się, że moja mama umarła”.Publikacja znana jest w całych Stanach Zjednoczonych. Jest to swego rodzaju pamiętnik aktorki, w którym opowiada o swoim dzieciństwie i okresie dorastania w świecie show–biznesu.

Autorka, która porusza trudny tematy


Jennette McCurdy jest nie tylko utalentowaną aktorką, ale także autorką, która nie boi się poruszać trudnych tematów. Jej książka „Cieszę się, że moja mama umarła” stanowi brutalnie szczery obraz jej relacji z matką, która była jej menedżerką i, jak sama mówi, wpłynęła na jej zaburzenia odżywiania. McCurdy jest szczerym, otwartym głosem mówiącym o problemach zdrowia psychicznego i niebezpieczeństwach show-biznesu dla młodych ludzi.

Literacki debiut – intrygująca historia


Jej literacki debiut jest pełen emocji, ale także daje wgląd w ciężką pracę, determinację i siłę, które pozwoliły jej przetrwać. Dlatego jej książka to nie tylko pamiętnik, ale także inspirująca historia przetrwania i własnego odkrycia.

Życie prywatne McCurdy


Mimo że McCurdy zakończyła swoją aktorską karierę w 2021 roku, pozostaje aktywna w świecie sztuki. Jej pasją jest muzyka, a jej piosenki, podobnie jak jej książka, często odzwierciedlają jej doświadczenia życiowe i walkę o zdrowie psychiczne.

Jennette McCurdy jest artystką, która wykorzystuje swoją platformę do szerzenia świadomości na temat zaburzeń odżywiania, zdrowia psychicznego i presji świata show-biznesu. Jest to autorka, której warto poświęcić czas, nie tylko ze względu na jej talent artystyczny, ale przede wszystkim za jej odwagę w mówieniu o trudnych tematach.

Lista książek: Jennette McCurdy

27,90 zł 27,68 zł - najniższa cena 45,00 zł - cena detaliczna

I'm Glad My Mom Died wer. angielska - Jennette McCurdy | mała okładka
-18 %

I'm Glad My Mom Died wer. angielska

Jennette McCurdy

8.3 / 10 (103 ocen)

91,43 zł 91,43 zł - najniższa cena 111,99 zł - cena detaliczna