Joanna Teplin

Joanna Teplin urodziła się 20 sierpnia 1979 roku w Północnej Kalifornii. Jest córką dr Stuarta Teplina i Sari Teplin. Ojciec jest znanym pediatrą. Teplin studiowała na Uniwersytecie w Kalifornii, gdzie uzyskała dyplom producenta filmowego. Joanna Teplin pracowała w znanej gazecie Union Street Papery w San Francisco.

Joanna Teplin – autorka książki


Joanna Teplin wraz ze swoją przyjaciółką Celą Shearer założyła firmę „ The home Edit”. Przedsięwzięcie bardzo dobrze prosperuje do dnia dzisiejszego. Zajmuje się organizacją domów i pomieszczeń. Autorki wydały książkę „The Home Edit: A Guide to Organizing and Realizing Yoyr House Goals”. W publikacji znajdują się wskazówki i cenne porady na temat tego, jak przeorganizować swój dom.

Joanna Teplin – jako prowadząca program telewizyjny


Wydana w 2019 roku książka obu pisarek, osiągnęła ogromny sukces. Autorki swoimi pomysłami zaraziły szerokie grono odbiorców. Dużą rolę w zyskaniu popularności spełniły media społecznościowe. Na platformie Netflix została opublikowana seria 8 odcinków programu opartego na książce Teplin. Autorki prowadzą ciekawie odcinki, przekazując swoją wiedzę na temat sposobów zachowania czystości i porządku w domu.

Lista książek: Joanna Teplin

24,75 zł 24,75 zł - najniższa cena 54,99 zł - cena detaliczna