Jola Caputa

Pasjonatka świata kulinarnego. Prowadzi własnego bloga www.PrzepisyJoli.com, na którym publikuje własne specjały. Inspiracje do swoich dań czerpie z tradycji, a bazuje na produktach, które łatwo można zakupić w każdym sklepie.
Przez swoją rzetelność w testowaniu wszystkich przepisów zyskała popularność i grono fanów. Dziennie na bloga wchodzi 1 000 000 osób.
Autorka ma stały kontakt z fanami poprzez portal Facebook. A także udziela wskazówek na swoim kanale na YouTubie.

Lista książek

Przepisy Joli Od śniadania do kolacji - Jola Caputa | mała okładka
-45 %

Przepisy Joli Od śniadania do kolacji

Jola Caputa

Przepisy Joli to więcej niż blog i strona na facebooku – to już instytucja. A teraz ponad pół miliona fanów cudownie smacznej domowej kuchni w ciepłym, rodzinnym wydaniu Joli Caputy dostanie także książkę! Odpowie ona na pytanie, które zadajemy sobie niemal codziennie: co tym razem przygotować na śniadanie, obiad i kolację dla bliskich?!...
W książce znajdą się dostosowane do pory roku nieskomplikowane prze[...]

Więcej

39,90 zł

21,98 zł

Przepisy Joli W rodzinnej kuchni - Jola Caputa | mała okładka
-45 %

Przepisy Joli W rodzinnej kuchni

Jola Caputa

W kolejnej po „Od śniadania do kolacji” książce z serii "Przepisy Joli" przebojowa blogerka i kultowa bohaterka mediów społecznościowych Jola Caputa gotuje z rodziną – córką Sylwią i synem Grzegorzem. Każde z nich ma nieco inne podejście do kuchni, możemy więc się spodziewać prócz tak kochanych przez fanów Joli prostych przepisów na domowe dania bardziej zdecydowanych smaków z nutą orientu (Grzegorz) i spra[...]

Więcej

39,90 zł

21,98 zł

Przepisy Joli Złote przeboje - wszystko, co najsmaczniejsze. - Jola Caputa | mała okładka
-45 %

Przepisy Joli Złote przeboje - wszystko, co najsmaczniejsze.

Jola Caputa

W kolejnej po „Od śniadania do kolacji” i „W rodzinnej kuchni” książce z serii "Przepisy Joli" przebojowa blogerka i kultowa bohaterka mediów społecznościowych Jola Caputa zebrała przepisy, które cieszą się największą popularnością wśród jej fanów. The best of „Przepisy Joli” jak zwykle w wersji najsmaczniejszej, ale i najpraktyczniejszej oraz najbardziej ekonomicznej.

Więcej

39,90 zł

21,98 zł