Katarzyna Stoparczyk

Katarzyna Stoparczyk jest absolwentką Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Jest także autorką i współprowadzącą popularny program telewizyjny „Duże dzieci”. Katarzyna Stoparczyk pracowała również w Programie Trzecim Polskiego Radia, w którym tworzyła audycje dla dzieci, takie jak „Dzieci wiedzą lepiej” i „Zagadkowa niedziela”. Od 2018 roku prowadzi audycję Myślidziecka 3/5/7, której można posłuchać w radiowej trójce. Gośćmi Katarzyny Stoparczyk są znane osoby ze świata kultury, sportu i biznesu.

Katarzyna Stoparczyk – autorka książek dla dzieci


Katarzyna Stoparczyk jest autorką trzech publikacji. W 2012 roku, ukazała się jej pierwsza książka pt. „Zagadkowa niedziela. Dlaczego zebra nie gubi pasków?”. Katarzyna Stoparczyk wykorzystuje swoje doświadczenie, które nabyła w pracy z dziećmi. W książce zebrane zostały najbardziej nurtujące pytania dzieci, które dotyczą świata zwierząt i przyrody. Autorka wraz z ekspertem w tej dziedzinie, Wojciechem Mikołuszko, stara się znaleźć odpowiedzi na te pytanie, pokazując dzieciom, że warto jest odkrywać świat. W 2015 roku, ukazała się kolejna książka Katarzyny Stoparczyk pt. „Politycy w piaskownicy”.

Rozmowy ze znanymi osobami


Ostatnia publikacji Katarzyny Stoparczyk, zatytułowana „Jak mieć w życiu frajdę. Rozmowy Kasi Stoparczyk”, wydana została w 2021 roku. Inspiracją do napisana książki, były wywiady przeprowadzane przez autorkę w audycji Myślidziecka 3/5/7. W publikacji zawarte są anegdoty, opowiadane przez znane osobistości, takie jak Kamil Stoch, Krzysztof Hołowczyc, Jerzy Pilch czy Magda Umer. W rozmowach z Katarzyną Stoparczyk, powracają oni do czasów dzieciństwa i z sentymentem opowiadają o wpływie, jaki miało ono na ich dalsze życie.

Lista książek: Katarzyna Stoparczyk

26,77 zł 26,77 zł - najniższa cena 44,90 zł - cena detaliczna

29,08 zł 29,08 zł - najniższa cena 46,50 zł - cena detaliczna

24,99 zł 24,99 zł - najniższa cena 24,99 zł - cena detaliczna

Franciszek Pieczka Portret intymny - Katarzyna Stoparczyk | mała okładka
-43 %

Franciszek Pieczka Portret intymny

Katarzyna Stoparczyk

31,29 zł 32,74 zł - najniższa cena 54,90 zł - cena detaliczna