Kate Silverton

KATE SILVERTON – urodziła się 4 sierpnia 1970 roku w Waltham Abbey w Essex w Anglii. Znana dziennikarka i prezenterka związana z czołowymi stacjami. Przez rok studiowała historię arabską i Bliskiego Wschodu. Później rozpoczęła psychologię w St. Cuthbert’s Society, college’u na Durham University. Zanim jednak została znaną dziennikarką, pracowała dla londyńskiego banku.

Kate Silverton – kariera dziennikarka


Swoją przygodę z dziennikarstwem rozpoczęła w BBC, gdzie pracowała przy wiadomościach Look North. Później została reporterką i prezenterką w Tyne Tees Television. Można ją było zobaczyć również „The Wright Stuff” na Channel 5. Prowadziła także swój program „The Psychic Show” w ITV. W 2005 roku Silverton na stałe dołączyła do redakcji BBC, gdzie występowała między innymi jako prezenterka BBC News. W czerwcu 2021 roku pożegnała się ze stacją.

Kate Silverton – książka o emocjach dzieci


Kate Silverton, która sama jest mamą dwójki maluchów, przygotowuje się do zostania psychoterapeutką dziecięcą. W trakcie nauki dowiedziała się tylu fascynujących rzeczy na temat rozwoju mózgu i zachowania najmłodszych, że postanowiła napisać o tym książkę. W 2021 roku na rynku pojawił się jej poradnik pt. „Jaszczurka, pawian i mądra sowa. Dlaczego niegrzeczne dzieci nie istnieją”. Silverton chciała, aby ta książka pomogła rodzicom stworzyć świetną podwalinę pod przyszłe zdrowie psychiczne ich pociech.

Lista książek: Kate Silverton

30,59 zł 30,59 zł - najniższa cena 44,99 zł - cena detaliczna