Katherine Ramsland

Katherine Ramsland jest amerykańską pisarką, urodzoną w 1953 roku w Michigan. Autorka posiada tytuł profesora psychologii sądowej i wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych. Pracuje na Uniwersytecie DeSales. Katherine Ramsland i specjalizuje się w literaturze faktu. Współpracowała z amerykańskim portalem Crime Library, gdzie publikowane były informacje dotyczące przestępstw i słynnych procesów sądowych.

Katherine Ramsland – książki o zbrodniach i przestępstwach


Katherine Ramsland jest autorką ponad 60 książek. Pisarka w czasie swojej kariery naukowej opublikowała również ponad 1000 artykułów. Tematem jej publikacji są tajemnice medycyny sądowej, popełnianych zbrodni i zjawisk nadprzyrodzonych. Katherine Ramsland dzieli się ze swoimi czytelnikiem informacjami na temat kryminalistyki, sposobów działania seryjnych morderców i przestępców seksualnych.

Popularne książki Katherine Ramsland


Do najbardziej znanych publikacji Katherine Ramsland można zaliczyć takie tytuły jak: „Into the Devil’s Den”, „Jak złapać mordercę. Na tropie najbardziej znanych seryjnych morderców świata” i „The Devil’s Dozen: How Cutting-Edge Forensics Took Down 12 Notorious Serial Killers”. W 2008 roku, książka pt. „Into the Devil’s Den” uznana została za książkę roku w Nowym Meksyku.

Lista książek: Katherine Ramsland

20,25 zł 20,25 zł - najniższa cena 44,99 zł - cena detaliczna