Kerry Fisher

Angielska pisarka, wychowała się w Peterborough. Absolwentka studiów filologicznych, mówi płynnie w trzech językach: włoskim, hiszpańskim oraz francuskim. Jej życie jest dość barwne, gdyż pracowała jako nauczycielka angielskiego w Hiszpanii, zbierała winogrona w Toskanii, była dziennikarką i recenzentką. Ukończyła kurs pisania na University of California, po czym zajęła się pisaniem powieści. Jest autorką 5 bestsellerowych powieści, które w USA jej książki sprzedały się nakładzie 500 000 egzemplarzy. W Wielkiej Brytanii tylko "Posłuszna żona" osiągnęła rekordowy wynik sprzedażowy – 230 000 egzemplarzy.

Lista książek

Sekretne dziecko - Kerry Fisher | mała okładka
-33 %

Sekretne dziecko

Kerry Fisher

"Marzę o cofnięciu czasu. Chciałbym wrócić na pewne rozstaje dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczytać uważnie napisy na drogowskazach i pójść w innym kierunku."
Janusz L.Wiśniewski

Więcej

39,90 zł

26,80 zł

Posłuszna żona - Kerry Fisher | mała okładka
-33 %

Posłuszna żona

Kerry Fisher

Wielka miłość, wspaniała rodzina i kłamstwa za zamkniętymi drzwiami idealnych domów. Świetnie napisana i mocno angażująca emocjonalnie powieść o przyjaźni i solidarności „drugich żon”, lojalności, zdradzie i przebaczeniu….
Prawie pół miliona sprzedanych egzemplarzy, numer 1 na liście bestsellerów iBooks, 2 miejsce na liście bestsellerów Kindle’a oraz Kobo, 8 lokata na liście najlepiej sprzedających się e-bo[...]

Więcej

39,90 zł

26,80 zł

Matka (prawie) idealna - Kerry Fisher | mała okładka
-33 %

Matka (prawie) idealna

Kerry Fisher

Romantyczna komedia, która cudownie poprawia nastrój. A przy tym niesamowicie zabawna! Maia zajmuje się sprzątaniem w bogatych domach. Pojawia się z naręczem mopów i wiader, kiedy jej zadbane rówieśniczki spieszą się na lunch z przyjaciółkami, zajęcia pilatesu i do kosmetyczki. Nieoczekiwany spadek zmienia wszystko. Maia, jej córka i syn stają się częścią ekskluzywnego świata Stirling Hall School. To miej[...]

Więcej

39,90 zł

26,80 zł