Konrad Kozakiewicz

Konrad Kozakiewicz polski pisarz, eseista, satyryk. Autor nazywany też jest „wujkiem Konradem”. Jest komentatorem polskiej rzeczywistości. Od 11 lat krytykuje i wyśmiewa niedorzeczne wypowiedzi, które usłyszał w radiu i telewizji czy Internecie. Autor twierdzi, że nie ma ani kredytów, ani dzieci tylko ironiczne poczucie humoru.

Konrad Kozakiewicz – „poprawia jakość myślenia Polaków”


„Zespół Myślenia Ironicznego. Nie ma się z czego śmiać” wydany w 2022 roku to wyszukane, niezapomniane perełki. Zdania zasłyszane w mediach, które autor wyśmiewa w bardzo ironiczny sposób. Zebrał w książce najzabawniejsze absurdy, które można usłyszeć w Polsce. Słowa wypowiadane przez ludzi, polityków, a nawet duchownych. Dzieło zostało wydane przez Wydawnictwo Znak. Ilustracje zostały stworzone przez Bartosza Minkiewicza, Kamila Szcześniaka, Remka Dąbrowskiego i Vontrompka.

Król memów – każdego dnia coś nowego


Autor wielokrotnie był oskarżany o promowanie organizacji terrorystycznych, nadużyć seksualnych oraz mowy nienawiści. Każdego dnia oferuje swoim fanom niepowtarzalne, odzwierciedlające rzeczywistość memy. Sarkastyczne wypowiedzi na temat sławnych osób nie są mu obce.

Lista książek: Konrad Kozakiewicz

20,25 zł 20,25 zł - najniższa cena 44,99 zł - cena detaliczna