Laura T. Namey

Laura T. Namey a właściwie Laura Taylor Namey jest Amerykanką kubańskiego pochodzenia. Od wielu lat jej pasją jest zwiedzanie największych metropolii świata, w tym Londynu i Paryża. Obecnie Namey mieszka w San Diego. Z wykształcenia jest nauczycielką. Namey ukończyła studia licencjackie z edukacji elementarnej na Uniwersytecie w San Diego

Laura T. Namey- twórczość dla młodzieży


Inspiracją i wzorcami literackimi, które ukształtowały twórczość Laury T. Namey były powieści autorstwa Rachel Lynn Soloman, Mary Pearson czy Niny Moreno. W dorobku Namey znajdują się powieści dla młodzieży – „A Cuban Girl's Guide to Tee and Tommorow”, „To Tea and Tomorrow”, „The Library of Lost Things”, „When We Were Them”. Namey tworzy dwie kolejne, których wydanie planowane jest na rok 2024-2026.

Nagrody i wyróżnienia literackie


Bardzo bogaty dorobek literacki Laura T. Namey został wyróżniony przez jury w konkursie bestsellerów New York Times. Ponadto, pisarka otrzymała także zaszczytny tytuł jednego z najlepszych pisarzy w kategorii Międzynarodowe Bestsellery przeglądu Reese' Book Club. Utwory Namey zostały także docenione przez członków jury konkursy imienia Peggy Miller za doskonałość w dziedzinie literatury młodzieżowej.

Lista książek: Laura T. Namey

31,04 zł 31,04 zł - najniższa cena 44,99 zł - cena detaliczna