Lynda Gratton

Lynda Gratton urodziła się w 1955 roku w Liverpoolu w Wielkiej Brytanii. Posiada tytuł doktora psychologii, uzyskany na Uniwersytecie w Liverpoolu. Po ukończeniu studiów doktorskich pracowała w British Airways jako główny psycholog. Związana z London Business School. Członek Światowego Forum Ekonomicznego.

Lynda Gratton – psychologiczne podejście do pracownika


W 2000 roku ukazała się pierwsza książka Lyndy Gratton pt. „Living Strategy: Putting People at the Heart of Corporate Purpose”. Publikacja jest praktycznym poradnikiem, pokazującym jak duże firmy powinny traktować pracowników, aby ci czuli się dobrze w danej organizacji.

Lynda Gratton - współautorka książek o zmianach zachodzących w ludzkim życiu


Lynda Gratton razem z Andrew J Scottem opublikowała dwie książki. W 2016 roku ukazała się pozycja pt. „100-letnie życie. Codzienność i praca w erze długowieczności”, która porusza temat wpływu, jaki ma wydłużająca się długość życia człowieka na przeciętną osobę. Książka była nominowana do nagrody FT Business Book of the Year. Najnowsza publikacja wspomnianych autorów pt. „Nowe długie życie. Zaprojektuj swoją przyszłość w zmieniającym się świecie ” została wydana w 2023 roku.

Lista książek: Lynda Gratton

9,00 zł 24,75 zł (-63%) - najniższa cena 54,99 zł (-83%) - cena detaliczna

100-letnie życie Codzienność i praca w erze długowieczności - Andrew J Scott, Lynda Gratton | mała okładka

100-letnie życie Codzienność i praca w erze długowieczności

Andrew J Scott, Lynda Gratton

6.2 / 10 (11 ocen)

49,90 zł 49,90 zł - najniższa cena 49,90 zł - cena detaliczna