Maciej Samcik

Lista książek

Jak inwestować i pomnażać oszczędności? - Maciej Samcik | mała okładka
-40 %

Jak inwestować i pomnażać oszczędności?

Maciej Samcik

Poznaj rady doświadczonego dziennikarza i inwestora. Maciej Samcik przeprowadzi cię przez labirynt różnych metod inwestowania i uchroni przed popełnieniem kosztownych błędów. Poznasz zalety i wady lokat bankowych, obligacji skarbowych czy polis ubezpieczeniowych, a także szerokie możliwości inwestycji alternatywnych, np. w nieruchomości, sztukę czy złoto. Zrozumiesz zasady działania giełdy oraz mechanizmy f[...]

Więcej

39,00 zł

23,49 zł

100 potwornych opowieści o pieniądzach, czyli jak

Maciej Samcik

Starożytni Grecy mawiali, że inteligencję człowieka można zobaczyć w tym, jak zarabia pieniądze, zaś jego mądrość w tym, jak je wydaje. Ta książka być może nie uczyni z ciebie miliardera. Do tego potrzeba nie tylko dobrego słowa, ale i kapitału, instynktu łowcy oraz okazji oraz szczęścia, by znaleźć się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie i spotkać tam ludzi ze szczęśliwą ręką.

Po lekturze tej książ[...]

Więcej

34,99 zł

22,51 zł

Moje pierwsze kieszonkowe. Jak od małego zarabiać miliony - Maciej Samcik | mała okładka
-37 %

Moje pierwsze kieszonkowe. Jak od małego zarabiać

Maciej Samcik

Jeśli chcesz, żeby twoje dziecko nie było finansowym fajtłapą, ryzykantem lub utracjuszem, od najmłodszych lat powinieneś uczyć je oszczędności, liczenia pieniędzy i właściwego do nich podejścia. A także tego, że pieniądze są jak lekarstwo – jeśli są właściwie używane, to przynoszą korzyści, a jeśli źle – mogą tylko zaszkodzić.
O tym jest ta książka.
Jak bezpiecznie zarządzać kasą przez internet?
Kieszonkow[...]

Więcej

34,99 zł

22,02 zł