Maciej Samcik

Lista książek

Jak inwestować i pomnażać oszczędności? - Maciej Samcik | mała okładka
-38 %

Jak inwestować i pomnażać oszczędności?

Maciej Samcik

Poznaj rady doświadczonego dziennikarza i inwestora. Maciej Samcik przeprowadzi cię przez labirynt różnych metod inwestowania i uchroni przed popełnieniem kosztownych błędów. Poznasz zalety i wady lokat bankowych, obligacji skarbowych czy polis ubezpieczeniowych, a także szerokie możliwości inwestycji alternatywnych, np. w nieruchomości, sztukę czy złoto. Zrozumiesz zasady działania giełdy oraz mechanizmy f[...]

Więcej

39,00 zł

24,34 zł

100 potwornych opowieści o pieniądzach, czyli jak żyć, zarabiać i wydawać z głową

Maciej Samcik

Starożytni Grecy mawiali, że inteligencję człowieka można zobaczyć w tym, jak zarabia pieniądze, zaś jego mądrość w tym, jak je wydaje. Ta książka być może nie uczyni z ciebie miliardera. Do tego potrzeba nie tylko dobrego słowa, ale i kapitału, instynktu łowcy oraz okazji oraz szczęścia, by znaleźć się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie i spotkać tam ludzi ze szczęśliwą ręką.

Po lekturze tej książ[...]

Więcej

34,99 zł

23,32 zł

Moje pierwsze kieszonkowe. Jak od małego zarabiać miliony

Maciej Samcik

Jeśli chcesz, żeby twoje dziecko nie było finansowym fajtłapą, ryzykantem lub utracjuszem, od najmłodszych lat powinieneś uczyć je oszczędności, liczenia pieniędzy i właściwego do nich podejścia. A także tego, że pieniądze są jak lekarstwo – jeśli są właściwie używane, to przynoszą korzyści, a jeśli źle – mogą tylko zaszkodzić.
O tym jest ta książka.
Jak bezpiecznie zarządzać kasą przez internet?
Kieszonkow[...]

Więcej

34,99 zł

22,82 zł