Magda Mieśnik

Magda Mieśnik jest znaną dziennikarką. Pracowała dla takich gazet, jak: „Życie”, „Fakt”, „Życie Warszawy” czy „Super Express”. Obecnie pracuje dla portalu Wirtualna Polska. Prywatnie miłośniczka buldogów francuskich, MMA i literatury. Wychowuje synka o imieniu Borys.

Magda Mieśnik – współautorka książki „Prostytutki. Tajemnice płatnej miłości”


Magda Mieśnik jest współautorką trzech publikacji. Razem z Piotrem Mieśnikiem wydaje książki zaliczane do gatunku reportaży. W 2020 roku ukazała się pierwsza publikacja autorów pt. „Prostytutki. Tajemnice płatnej miłości”. Książka przybliża czytelnikowi fakty związane z wykonywaniem najstarszego zawodu świata. Magda Mieśnik przełamuje tematy tabu i przedstawia wszystkie oblicza prostytucji.

Ciekawe reportaże


W 2021 roku wydana została kolejna książka Magdy Mieśnik pt. „Seksualne życie Polaków”. W publikacji zawarte zostały wszystkie pikantne szczegóły związane z seksualnością Polek i Polaków. Magda Mieśnik przeprowadza rzetelną analizę w tym aspekcie i udowadnia, że Polacy przeszli prawdziwą rewolucję seksualną. Studia BDSM, kluby dla swingersów czy popularne internetowe kamerki, to tylko niektóre sprawy poruszane w książce Magdy Mieśnik. W 2022 roku opublikowana została najnowsza książka autorki pt. „Jesionka dla trupa”. W publikacji znalazły się rozmowy ze specjalistami, zajmującymi się ludzkim ciałem po śmierci.

Lista książek: Magda Mieśnik

46,99 zł

32,89 zł

39,99 zł

26,16 zł

Seksualne życie Polaków
 - Piotr Mieśnik, Magda Mieśnik | mała okładka
-25 %

Seksualne życie Polaków

Piotr Mieśnik, Magda Mieśnik

5.5 / 10 (258 ocen)

39,99 zł

30,16 zł