Magda Mieśnik

Magda Mieśnik jest znaną dziennikarką. Pracowała dla takich gazet, jak: „Życie”, „Fakt”, „Życie Warszawy” czy „Super Express”. Obecnie pracuje dla portalu Wirtualna Polska. Prywatnie miłośniczka buldogów francuskich, MMA i literatury. Wychowuje synka o imieniu Borys.

Magda Mieśnik – współautorka książki „Prostytutki. Tajemnice płatnej miłości”


Magda Mieśnik jest współautorką trzech publikacji. Razem z Piotrem Mieśnikiem wydaje książki zaliczane do gatunku reportaży. W 2020 roku ukazała się pierwsza publikacja autorów pt. „Prostytutki. Tajemnice płatnej miłości”. Książka przybliża czytelnikowi fakty związane z wykonywaniem najstarszego zawodu świata. Magda Mieśnik przełamuje tematy tabu i przedstawia wszystkie oblicza prostytucji.

Ciekawe reportaże


W 2021 roku wydana została kolejna książka Magdy Mieśnik pt. „Seksualne życie Polaków”. W publikacji zawarte zostały wszystkie pikantne szczegóły związane z seksualnością Polek i Polaków. Magda Mieśnik przeprowadza rzetelną analizę w tym aspekcie i udowadnia, że Polacy przeszli prawdziwą rewolucję seksualną. Studia BDSM, kluby dla swingersów czy popularne internetowe kamerki, to tylko niektóre sprawy poruszane w książce Magdy Mieśnik. W 2022 roku opublikowana została najnowsza książka autorki pt. „Jesionka dla trupa”. W publikacji znalazły się rozmowy ze specjalistami, zajmującymi się ludzkim ciałem po śmierci.

Lista książek: Magda Mieśnik

Bestseller

33,99 zł 34,99 zł - najniższa cena 49,99 zł - cena detaliczna

31,95 zł 32,89 zł - najniższa cena 46,99 zł - cena detaliczna

24,04 zł 24,28 zł - najniższa cena 39,99 zł - cena detaliczna

Seksualne życie Polaków
 - Piotr Mieśnik, Magda Mieśnik | mała okładka
-42 %

Seksualne życie Polaków

Piotr Mieśnik, Magda Mieśnik

5.3 / 10 (359 ocen)

23,00 zł 23,00 zł - najniższa cena 39,99 zł - cena detaliczna

Poprawione. Jak operacje plastyczne zmianiają Polaków - Magda Mieśnik, Piotr Mieśnik | mała okładka
-38 %

Poprawione. Jak operacje plastyczne zmianiają Polaków

Magda Mieśnik, Piotr Mieśnik

27,69 zł 27,69 zł - najniższa cena 44,90 zł - cena detaliczna