Małgorzata Halber

Małgorzata Halber

Małgorzata Halber często jest nazywana jedną z największych współczesnych polskich buntowniczek. Nadal kojarzona jest z programu 5-10-15 lub popularnym kanałem muzycznym, a w trakcie swojej kariery dała się poznać jako utalentowana dziennikarka, basistka i wokalistka. W 2015 roku rozpoczęła przygodę pisaniem, a swoim debiutem literackim zachwyciła wielu Polaków. Małgorzata Halber znalazła uznanie dzięki odważnemu podejściu do nałogów, samokrytyki i walki o samą siebie.


Małgorzata Halber — książki, które warto poznać


Książki, jakie tworzy Małgorzata Halber poruszają trudne tematy, które są niewygodne i wzbudzają skrajne emocje, co czyni ją jeszcze bardziej bezkompromisową. Poza tym skutecznie walczy ze stereotypami np. tym dotyczącymi alkoholików. Szczególnie pokazuje to pierwsza książka autorki Najgorszy człowiek na świecie, czyli powieść z elementami autobiograficznymi. Kolejne utwory — Książka o miłości czy Kołonotatnik z bohaterem także doskonale pokazują styl, jakim wyróżnia się Małgorzata Halber. Książki te łączą filozoficzne rozważania, które zmuszają czytelnika do przemyśleń, a jednocześnie pokazują prawdę — czasem niewygodną, a innym razem wstydliwą. Oprócz powieści Halber pisze też felietony i komiksy, a w każdym tekście widoczny jest charakter tej autorki.

Nagrody i książki — Małgorzata Halber


Choć Małgorzata Halber to niezwykle młoda autorka, która dopiero w 2015 roku wydała swoją pierwszą książkę, to już zdążyła zachwycić czytelników i krytyków. Dzięki temu może poszczycić się ważnymi nagrodami za dotąd napisane książki. Małgorzata Halber zwyciężyła m.in. w plebiscycie czytelników portalu lubimyczytac.pl w kategorii literatura piękna. Dodatkowo w 2016 roku utwór „Najgorszy człowiek na świecie” został wystawiony na scenie kameralnej Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu przez Annę Smolar.

Lista książek: Małgorzata Halber

20,25 zł 20,25 zł - najniższa cena 44,99 zł - cena detaliczna

31,43 zł 30,53 zł - najniższa cena 44,90 zł - cena detaliczna

24,43 zł 23,73 zł - najniższa cena 34,90 zł - cena detaliczna