Małgorzata Serafin

Małgorzata Serafin jest z wykształcenia dziennikarką. Swoje życie zawodowe rozpoczęła od pracy w mediach, między innymi w Superstacji, gdzie prowadziła program Raport i Finał dnia. W późniejszych latach Serafin była związana z telewizją polską. Na antenie TVP1 prowadziła wiele wywiadów z politykami, w popularnym programie Polityka przy kawie. Ponadto była współtwórczynią porannego pasma i serwisu Info dzień, a także telewizji w Wirtualnej Polsce. To wydawca i prowadząca serwisów informacyjnych.

Małgorzata Serafin - autorka podcastów o autyzmie i ADHD oraz pisarka


Twórczość Małgorzaty Serafin zaczęła się od cyklu podcastów, dedykowanych dorosłym osobom, cierpiącym na różne zaburzenia w spektrum autyzmu, a także tym zmagającym się z ADHD. Projekt ten był realizowany na wyłączne zlecenie miesięcznika „Zwierciadło”. Ponadto Małgorzata Serafin jest współautorką poradnika „Jest OK. To dlaczego nie chcę żyć?”. Został on wydany razem z Markiem Sekielskim.

Wyróżnienia i dalsza kariera zawodowa


Serafin po 11 latach pracy w mediach postanowiła zmienić swój zawód i założyła własny salon fryzjerski. Ponadto rozpoczęła także współpracę z Sekielski Brother Studio, gdzie prowadzi program „Farbowanie życia”, w którym odbywają się rozmowy z osobami doświadczającymi różnych kryzysów psychicznych. Twórczość Serafin została wyróżniona przez organizacje non-profit. Doceniły ją także fundacje działające na rzecz osób będących w spektrum autyzmu i borykających się z ADHD w dorosłym życiu.

Lista książek: Małgorzata Serafin

27,03 zł 27,03 zł - najniższa cena 46,99 zł - cena detaliczna