Marcin Adamiec

Marcin Adamiec jest byłym księdzem, który postanowił opowiedzieć o swojej trudnej historii kapłaństwa. W 2022 roku ukazała się pierwsza książka Marcina Adamca pt. „Zniknięty ksiądz. Moja historia”. Autor przez sześć lat swojego życia pozostawał w stanie duchownym, który finalnie opuścił. W wydanej książce opowiada o ciężkim okresie w swoim życiu, który przewartościował jego wiarę. W publikacji zawarte zostały również przeżycia innych duchownych, których rozczarowała parafialna rzeczywistość

Marcin Adamiec – prawdziwy obraz kapłaństwa


Marcin Adamiec bez skrupułów dzieli się z czytelnikiem i problemami dotykającymi księży i kapłaństwo w Polsce. Okres duchowieństwa na typowej polskiej plebanii był dla Marcina Adamca okresem rozczarowań. W książce poruszane są tematy nałogów, samotności, chorób i przede wszystkim utraty wiary oraz powołania. Jest to publikacja przepełniona smutkiem i opisująca destrukcyjny wpływ kościoła na młodego księdza.

Pomoc w rozwoju osobistym


Marcin Adamiec w wydanej przez siebie książce przytacza autentyczne historie innych duchownych, którzy zdecydowali się na drogę kapłaństwa. Są to przypadki osób łasych na pieniądze, pochłoniętych chorobą alkoholową lub księży, którzy pomimo celibatu utrzymują nieustanne kontakty z kobietami. Autor zwraca uwagę na „znikniętych księży”, którzy zamieszkują domy dla emerytów. Są to osoby zapomniane i lekceważone przez władze kościoła.

Lista książek: Marcin Adamiec

27,90 zł 28,41 zł - najniższa cena 44,99 zł - cena detaliczna

Odnaleziony ksiądz - Marcin Adamiec | mała okładka
-37 %

Odnaleziony ksiądz

Marcin Adamiec

31,57 zł 31,57 zł - najniższa cena 49,99 zł - cena detaliczna