Monika Molecka

Monika Molecka jest znaną, polską autorką bloga i posiadaczką słynnego konta na portalu internetowym Instagram. Profil można odnaleźć pod hasłem „Pyszne czy przepyszne”. Blogerka uczęszczała do Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Odolanowie.

Monika Molecka – działalność na portalach społecznościowych


Molecka jest autorką boga „Pyszne czy przepyszne”. Ma również swój profil na Facebooku i Instagramie, gdzie prezentuje swoje słynne przepisy kulinarne. Miłośnicy jej kuchni, odnajdą na wspominanych portalach proste i szybkie dania, z którymi poradzi sobie każdy, nawet początkujący kucharz.

Debiut literacki – książka kucharska dla każdego


Monika Molecka jest także autorką książki pod tytułem "Pyszne czy przepyszne" , która została opublikowana w 2023 roku przez wydawnictwo Znak Horyzont. W swojej publikacji zamieściła proste przepisy na smaczne, klasyczne, a co ważne wszystkim dobrze znane dania, którymi zachwyca się cała Polska. Wśród wielu przepisów popularne są na przykład racuchy z jabłkami, kluski kładzione, świeżo pieczony chleb czy tradycyjne knedle z truskawkami i z masełkiem.

Lista książek: Monika Molecka

Pysznie czy przepysznie - Molecka Monika | mała okładka
-32 %

Pysznie czy przepysznie

Monika Molecka

9.5 / 10 (4 oceny)

60,99 zł 62,99 zł - najniższa cena 89,99 zł - cena detaliczna

60,99 zł 62,99 zł - najniższa cena 89,99 zł - cena detaliczna