P.S. Herytiera Pizgacz

Herytiera i Pizgacz to tylko pseudonimy, którymi autorka posługuje się w sieci. Prawdziwa tożsamość to Katarzyna Barlińska. Pisarka zaczęła swoją przygodę na stronie wattpad, gdzie udało się jej się zdobyć kilkaset tysięcy stałych czytelników. Zaczęła korzystać z tej platformy od 2016 roku. Obecnie studiuje na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna.

P.S. Herytiera Pizgacz – utwór otwierający twórczość autorki


Katarzyna Barlińska opublikowała na wattpad jako pierwsze dwie powieści „Girls Love Bad Boys” i „We Found Happiness". Natomiast zainteresowanie czytelników przyniosła jej trylogia „Hell". Pierwsza część zatytułowana jest „Start a Fine". W styczniu 2022 roku autorka zdecydowała się wydać ebook i wersję papierową książki. Fanki jej powieści podpisują się na forach internetowych, jako „pizgaczątka”.

P. S. Herytiera Pizgacz – jej książka w rankingach


Autorka osiągnęła dzięki swojej powieści uznanie czytelników. Obecnie powieść jest numerem jeden w TOP 100 na lubimyczytac.pl, co wskazuje że jest najczęściej odwiedzaną pozycją przez czytelników. Zajmuje również wysokie miejsca w rankingach bestsellerów w większości księgarń.

Lista książek: P.S. Herytiera Pizgacz

49,90 zł

28,40 zł

Nowość

49,90 zł

29,14 zł