Paweł Oksanowicz

Lista książek

Sztuczna Inteligencja. Nieludzka, arcyludzka - Przegalińska Aleksandra, Oksanowicz Paweł | mała okładka
-33 %

Sztuczna Inteligencja. Nieludzka, arcyludzka

Przegalińska Aleksandra, Oksanowicz Paweł

Najbardziej znana w świecie nowych technologii Polka tworzy pasjonującą biografię Sztucznej Inteligencji i opowiada o jej wpływie na życie każdego z nas. Fascynująca opowieść o świecie algorytmów i nowych technologii.

Więcej

39,99 zł

26,99 zł

Biuro Spełniania Marzeń

Paweł Oksanowicz

Biuro Spełniania Marzeń to opowieść o poszukiwaczach prawdziwych uczuć, wielkiej przygody, tajemnic i sensu istnienia, a nawet o ludziach podróżujących w czasie i zmieniających tożsamość.
Wszystkich bohaterów książki łączy jedno – nie pozostaną takimi, jakimi byli wcześniej, gdy już odważyli się na pierwszy krok. Gdy podjęli wyzwanie realizacji swojego marzenia.
Biuro Spełniania Marzeń czeka na kolejną chęt[...]

Więcej

34,99 zł

30,18 zł

Jutro w Nowym Jorku Rafał Brzoska o sobie i swoim biznesie opowiada Pawłowi

Paweł Oksanowicz

Pan jest niebezpieczny” - powiedział do Rafała Brzoski premier Donald Tusk gratulując mu podczas gali wręczania nagrody im. Jana Wejcherta. On sam niebezpieczeństwa jednak szczęśliwie omija. Nie boi się prawdziwych rekinów. W przenośni i dosłownie.
Rafał Brzoska to najmłodszy polski milioner i doświadczony menedżer. Prawdziwy bohater współczesności. Determinacją udowadnia, że wszystko jest możliwe – wystarc[...]

Więcej

49,00 zł

40,73 zł

Młoda fala Jak odważyć się na biznes - Paweł Oksanowicz | mała okładka
-16 %

Młoda fala Jak odważyć się na biznes

Paweł Oksanowicz

10 historii młodych, przedsiębiorczych Polek, które odważyły się na biznes
Ania Kruk, Kinga Dołęga Lesińska, Aleksandra Porębska, Joanna Drabent, Dominika Koczot-Mosz, Edyta Kocyk, Marta Remplewicz, Patrycja Sankowska, Anula Kołakowska, Barbara Stawarz dzielą się swoimi doświadczeniami, radościami i porażkami.
Bohaterki prowadzą swoje przedsięwzięcia w tak różnych dziedzinach, jak różne bywają nasze umysły,[...]

Więcej

49,00 zł

41,14 zł

Biała Księga Blockchain - Paweł Oksanowicz | mała okładka
-16 %

Biała Księga Blockchain

Paweł Oksanowicz

Na czym polega „rewolucja blockchain” i kogo konkretnie dotyczy? Jak zmieni modele biznesowe, finanse firm i jak wpłynie na życie pojedynczych ludzi? Będzie ułatwieniem czy zagrożeniem?
Technologia blockchain wymusza liczne zmiany w sposobach zawierania, rozliczania i zapisywania transakcji. To system, który zaczyna wpływać na oblicze wielu branż. Z technologiami blockchain eksperymentują już nie tylko inst[...]

Więcej

59,00 zł

49,53 zł