Sara Shepard

Sara Shepard

Sara Shepard jako nastolatka chciała być gwiazdą oper mydlanych, projektantką klocków Lego lub genetykiem. Została autorką bestsellerowych serii powieściowych „Pretty Little Liars” oraz „The Lying Game”. Na podstawie obu nakręcono seriale, które oglądają miliony dziewczyn na całym świecie.
Fot. Daniel Snyder

Lista książek

Pakiet: Pretty Little Liars

Sara Shepard

Pakiet czterech pierwszych części Najmodniejszej Serii tego roku: „Pretty Little Liars”: Kłamczuchy / Bez Skazy / Doskonałe / Niewiarygodne.

Alison, szkolna gwiazda, znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Rok później jej przyjaciółki: Emily, Aria, Spencer i Hanna, zaczynają otrzymywać niepokojące SMS-y. Ktoś zna sekrety, które chciały pogrzebać wraz z pamięcią o Ali.

Więcej

79,90 zł

54,33 zł

Słodka zemsta

Sara Shepard

Emma nadal nie wie, kto jest mordercą jej siostry bliźniaczki. Musi działać szybciej, bo gdy ciało Sutton zostaje w końcu odnalezione, to ona staje się główną podejrzaną.

Więcej

36,90 zł

Aż po grób

Sara Shepard

Emma nie spieszy się z rozwiązaniem zagadki śmierci swojej bliźniaczki. Podszywanie się pod nią opanowała do perfekcji. Czy niespodziewane pojawienie się ich biologicznej matki zagrozi jej pozycji?

Więcej

36,90 zł

24,99 zł

Mordercze. Pretty Little Liars 16

Sara Shepard

Kłamczuchy zostały oskarżone o zabicie Alison i wkrótce mają stanąć przed sądem. Wszyscy są przekonani o ich winie, a na dodatek mordercze intrygi A. wciąż stanowią ogromne zagrożenie.

Więcej

36,90 zł

24,99 zł

Toksyczne. Pretty Little Liars 15 - Sara Shepard | mała okładka
-32 %

Toksyczne. Pretty Little Liars 15

Sara Shepard

Aria, Emily, Spencer i Hanna ledwo uszły z życiem z ostatniego starcia z A. Policja jest przekonana, że ich prześladowca został wreszcie schwytany i że to już koniec tej toksycznej sprawy. Tymczasem prawdziwa, śmiertelnie niebezpieczna A. wciąż jest na wolności i nie spocznie, dopóki nie dopadnie dziewczyn…
Czasu jest mało. Czy przyjaciółki zdążą wytropić A., zanim same staną się jej ofiarami?

Więcej

36,90 zł

24,99 zł

Zatrute. Pretty Little Liars 14

Sara Shepard

A. zmienia reguły gry i zatruwa życie czterem przyjaciółkom, które muszą odpowiadać na pytania policji. Jeśli prawda wyjdzie na jaw, grozi im więzienie. Czy tym razem dojdzie do konfrontacji?

Więcej

36,90 zł

Kłamstwo doskonałe

Sara Shepard

„The Lying Game” to nowa seria Sary Shepard, autorki bestsellerowych „Pretty Little Liars”. Ekscytujące powieści o intrygach, sekretach i kłamstwach zdobyły rzesze fanów na całym świecie, a na ich podstawie nakręcono popularne seriale telewizyjne.

Więcej

34,90 zł

23,73 zł

Skruszone. Pretty Little Liars 13

Sara Shepard

Spencer, Aria, Emily i Hanna chcą ostatecznie rozprawić się z przeszłością. Aby położyć kres SMS-om z pogróżkami, zmieniają numery telefonów. Rozpoczynają także nowe śledztwo, usiłując zdemaskować tajemniczego prześladowcę.

Więcej

36,90 zł

24,99 zł

Pozory mylą

Sara Shepard

Dwa miesiące przed moim zniknięciem zaginął słuch o Thayerze – chłopaku, w którym podkochiwała się Laurel. Nie mam pojęcia, co się z nim stało, ale myślę, że to była moja wina. Niestety nie mogę cofnąć czasu. Jestem martwa, a Emma, moja siostra bliźniaczka, udaje mnie, żeby dowiedzieć się, kto mnie zabił. Powrót Thayera sprawia, że na jaw wychodzą kolejne tajemnice...

Więcej

34,90 zł

23,73 zł

Pretty Little Liars. Tajemnice Ali

Sara Shepard

Przyjaciółki z Rosewood – myślisz, że wiesz już o nich wszystko? Dawno temu Emily, Aria, Hanna i Spencer nie wyróżniały się niczym spośród uczennic swojej szkoły, za to Alison DiLaurentis błyszczała jako szkolna gwiazda. Każda dziewczyna marzyła, by dołączyć do jej paczki. Każdy chłopak chciał umówić się z nią na randkę. Życie księżniczki nie było jednak usłane różami. Ktoś znał każdy jej sekret i czyhał na najmniejsze potknięcie. Ktoś życzył jej śmierci…

Więcej

36,90 zł

24,99 zł

Nigdy, przenigdy

Sara Shepard

Drugi tom nowej serii Sary Shepard „The Lying Game”!

Niewiele pamiętam ze swojego życia, pozostały zaledwie przebłyski wspomnień. Wiem jedno: nie tak dawno miałam wszystko – wspaniałych przyjaciół, cudownego chłopaka i kochającą rodzinę. Teraz Emma, moja siostra bliźniaczka, zajęła moje miejsce i desperacko próbuje rozwikłać zagadkę mojego zniknięcia. Jednak czuje, że ktoś śledzi każdy jej ruch…

Więcej

34,90 zł

23,73 zł

Pretty Little Liars. Sekrety

Sara Shepard

Specjalny tom najmodniejszej serii roku!
Kochasz „Pretty Little Liars”? Musisz go mieć!

Nikt nie chce mieć wrogów – zwłaszcza takich jak A.
Nadeszły święta. Aria, Emily, Hanna i Spencer mają wiele noworocznych postanowień, lecz A. dopilnuje, żeby dziewczynom nie udało się ich zrealizować.
Cztery przyjaciółki, cztery zakręcone historie i… sekrety, mnóstwo sekretów!

Więcej

36,90 zł

24,99 zł

Gra w kłamstwa

Sara Shepard

Najgorsze w byciu martwym jest to, że niczego już nie przeżyjesz.
Nigdy więcej nie pocałujesz chłopaka.
Nigdy więcej żadnych sekretów.
Nigdy więcej plotek z dziewczynami.

Chciałam dostać coś, czego nikt inny jeszcze nie otrzymał – drugie życie.
Dzięki Emmie, mojej zaginionej siostrze bliźniaczce, mam na to szansę.

Poznaj nową książkę Sary Shepard, autorki bestsellerowej serii „Pretty Little Liars”.

Więcej

34,90 zł

23,73 zł

Rozpalone. PLL 12

Sara Shepard

Nie uciekniecie przed prawdą, kłamczuchy.
A.

Aria, Emily, Hanna i Spencer wyruszają w wymarzony rejs. Zapominają o kłopotach i rzucają się w wir zabawy. Błogie lenistwo, piękne widoki i przystojni faceci – wydaje się, że nic nie może zepsuć tej wyprawy. Kiedy na statku pojawia się tajemnicza pasażerka na gapę, a nadawca SMS-ów powraca ze swoimi pogróżkami, dziewczyny wpadają w popłoch.

Więcej

34,90 zł

23,73 zł

Olśniewające (PLL 11)

Sara Shepard

Najnowszy tom popularnej serii „Pretty Little Liars”!

KAŻDY COŚ UKRYWA...
A.

Emily, Aria, Spencer i Hanna wpadają w panikę, gdy w Rosewood pojawia się Gayle. Ta wpływowa milionerka ma niejeden powód, by się na nich zemścić. Na dodatek tajemniczy nadawca SMS-ów wciąż wysyła niepokojące wiadomości. Czy dziewczyny znajdą sposób, by wyjść cało z opresji?

Więcej

34,90 zł

23,73 zł

Bezlitosne. PLL 10

Sara Shepard

Kolejna część bestsellerowej serii „Pretty Little Liars”

Nigdy mnie nie znajdziecie.
A.

Wspomnienie o Tabicie wciąż prześladuje Emily, Arię, Spencer i Hannę. Tajemniczy nadawca SMS-ów w każdej chwili może zdradzić ich sekret. Dziewczyny jednoczą siły w walce z niewidzialnym wrogiem, ale i tak wpadają w zastawiane przez niego pułapki.

Czy tym razem prawda wyjdzie na jaw?

Więcej

34,90 zł

23,73 zł

Uwikłane (PLL 9)

Sara Shepard

Kolejny tom popularnej serii „Pretty Little Liars”
WYDAJE WAM SIĘ, ŻE TO WSZYSTKO, CO WIEM? TO TYLKO WIERZCHOŁEK GÓRY LODOWEJ, A JA DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM...
A. 
Po pamiętnych wakacjach na Jamajce Emily, Aria, Spencer i Hanna próbują rozpocząć nowe życie. Niestety przeszłość upomina się o nie w najmniej oczekiwanym momencie, a tajemniczy nadawca SMS-ów znów wkracza do akcji.

Więcej

32,90 zł

22,37 zł

Pożadane (PLL 8)

Sara Shepard

Kolejny tom popularnej serii „Pretty Little Liars”
Podejrzany o zabójstwo Ali czeka w areszcie na proces. Wydawać by się mogło, że Emily, Spencer, Aria i Hanna wreszcie odetchną z ulgą. Jednak mama Alison składa publicznie zaskakujące oświadczenie...

Więcej

32,90 zł

22,37 zł

Bez serca (PLL 7)

Sara Shepard

Siódmy tom popularnej serii „Pretty Little Liars”
Emily, Aria, Hanna i Spencer są niemal pewne, że widziały Alison. Rozpoczynają śledztwo. Ich desperackie działania prowadzą do zaskakującego finału. Czy dziewczyny uwolnią się od prześladowcy?

Więcej

32,90 zł

22,37 zł

Zabójcze (PLL 6)

Sara Shepard

Emily, Aria, Spencer i Hanna mają coraz mniej czasu na odkrycie prawdy.
Dziewczyny muszą rozwiązać zagadkę, bo inaczej A. zacznie realizować swoje groźby.
Jason, starszy brat Ali, chyba coś wie, ale nie chce uchylić nawet rąbka tajemnicy. Komu uda się odnaleźć brakujący element układanki?

Więcej

32,90 zł

22,37 zł

Zepsute (PLL 5)

Sara Shepard

Nowa powieść z bestsellerowej serii „Pretty Little Liars”!
Podejrzany o zabójstwo Alison przebywa w areszcie, ale Emily, Aria, Spencer i Hanna jeszcze długo nie będą mogły spać spokojnie. Im więcej sekretów wychodzi na jaw, tym więcej rodzi się pytań.

Więcej

32,90 zł

22,37 zł

Niewiarygodne (PLL 4)

Sara Shepard

Kolejna część bestsellerowej serii „Pretty Little Liars”!
Wakacje w Iowa, zajęcia artystyczne ze „sztuki mimowolnej”, udział w prestiżowym konkursie - nic nie dorówna atrakcjom, jakie A. serwuje Arii, Hannie, Spencer i Emily.

Więcej

29,90 zł

20,33 zł

Doskonałe. Pretty Little Liars (3) - Sara Shepard  | mała okładka
-32 %

Doskonałe (PLL 3)

Sara Shepard

Kolejna część bestsellerowej serii „Pretty Little Liars”! 
MYŚLAŁYŚCIE, ŻE WAM ODPUSZCZĘ? PRZEZ CAŁY CZAS MAM NA WAS OKO. I MOŻE NAWET PATRZĘ NA WAS TERAZ.
A.
Do mediów trafia film z ostatnich wspólnych wakacji Emily, Hanny, Arii, Spencer i Ali.

Więcej

29,90 zł

20,33 zł

Bez skazy (PLL 2)

Sara Shepard

Bestseller „New York Timesa”! Książka sprzedana do 24 krajów! Na podstawie książek z serii „Pretty Little Liars” powstał serial pod tym samym tytułem, który oglądają tysiące nastolatek w Polsce - w internecie oraz w telewizji AXN.

Więcej

29,90 zł

20,33 zł

Kłamczuchy (PLL 1)

Sara Shepard

WCIĄŻ TU JESTEM. I WIEM O WSZYSTKIM.
A. Alison, szkolna gwiazda, znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Rok później jej przyjaciółki: Emily, Aria, Spencer i Hanna, zaczynają otrzymywać niepokojące SMS-y. Ktoś zna sekrety, które chciały pogrzebać.

Więcej

29,90 zł

20,33 zł