Scott McEwen

Jest obecnie prawnikiem w San Diego. W czasach młodzieńczych jego pasją były wyprawy wraz z drużyną skautów, Eagle Scout. McEwen wraz z Chris Kyle’m i Jimem DeFelice napisał powieść "Cel snajpera", który ukazał się w Polsce w 2013 roku.

Lista książek

Navy Seals

Richard Miniter, Scott McEwen

W Polsce są nazywani Komandem Foki.

W rzeczywistości nazwa oddziałów do zadań specjalnych marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych wzięła się od skrótu SEAL (Sea - morze, Air - powietrze i Land - ziemia).

Więcej

14,99 zł

11,39 zł

Navy Seals

Richard Miniter, Scott McEwen

W Polsce są nazywani Komandem Foki. W rzeczywistości nazwa oddziałów do zadań specjalnych marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych wzięła się od skrótu SEAL (Sea - morze, Air - powietrze i Land - ziemia). Jednostkę powołał do życia prezydent John F. Kennedy.

Więcej

37,90 zł

28,34 zł

Snajperzy. Droga bez powrotu.

Scott McEwen, Thomas Koloniar

Nowa książka współautora bestsellerowego i rewelacyjnie zekranizowanego Snajpera Chrisa Kyla. Samowolna i brawurowa akcja Seals. Po ataku talibów chorąży Sandra Brux, jedyna kobieta pilot w elitarnej formacji „Nocnych Łowców”, trafia do niewoli. Do akcji ratunkowej CIA angażuje strzelca wyborowego Gila Shannona z SEAL Team Six.

Więcej

39,90 zł

26,99 zł

Snajper. Historia najniebezpieczniejszego snajpera...

Chris Kyle, Scott McEwen, Jim DeFelice

Chris Kyle był chłopakiem z Teksasu, gdy dołączył do SEALsów. Nie trzeba było długo czekać, aby okazało się, że na linii frontu młody kowboj radzi sobie równie dobrze jak na rodeo. Iraccy rebelianci wyznaczyli za jego głowę nagrodę. Pentagon potwierdził, że Kyle ma na koncie więcej niż 150 trafień. Żołnierze GROM-u nie tylko byli jego towarzyszami broni, ale nauczyli go też, czym jest Żubrówka.

Więcej

39,90 zł

26,99 zł