Wojciech Rogacin

Wojciech Rogacin jest redaktorem naczelnym Agencji Informacyjnej Polska Press. Ukończył filologię polską na Uniwersytecie Warszawskim. Dziennikarz zajmuje się przede wszystkim sprawami zagranicznymi. Wojciech Rogacin był korespondentem polskich mediów na Bliskim Wschodzie. Artykuły autora poruszają skomplikowaną tematykę polityki zagranicznej, nowych technologii, sportu i muzyki klasycznej. Wykładał na katowickim Uniwersytecie SWPS.

Wojciech Rogacin – autor publikacji o korespondentach wojennych


W 2014 roku ukazała się pierwsza książka Wojciecha Rogacina pt. „Korespondenci.pl”. Współautorką publikacji pozostaje Dorota Kowalska. Książka odsłania interesujące kulisy pracy polskich korespondentów wojennych, którzy mieli okazję relacjonować konflikty zbrojne w XX i XXI wieku. W publikacji przedstawione zostały wszystkie trudy związane z tego rodzaju pracą, które często mają bardzo poważne konsekwencje w postaci uraty życia czy zdrowia polskich korespondentów wojennych.

Książka o Wołodymyrze Zełenskim


Wojciech Rogacin jest autorem książki pt. „Zełenski”. Publikacja została wydana w 2022 roku. Dziennikarz w sposób rzetelny przedstawia historię życia wybitnego przywódcy – Wołodymyra Zełenskiego, poczynając od czasów dzieciństwa przyszłego prezydenta Ukrainy i jego relacji z najbliższą rodziną. Autor próbuje pokazać czytelnikowi, jak były aktor komediowy stał się mężem stanu i symbolem ukraińskiego oporu, który przeciwstawia się rosyjskiej agresji. Jest to biografia niezwykłego człowieka, który zadziwił świat.

Lista książek: Wojciech Rogacin

Nowość
Zełenski. Biografia
 - Wojciech Rogacin | mała okładka
-45 %

Zełenski. Biografia

Wojciech Rogacin

7.4 / 10 (16 ocen)

42,99 zł

23,75 zł