Yamanda Kobi

Kobi Yamanda to uznany przez „New York Timesa” autor bestsellerów. Sprzedaż jego książek szacuje się obecnie na ponad 6 milionów egzemplarzy. Twórczość Kobiego Yamanda to inspirujące, poruszające wyobraźnię opowiadania, opowieści oraz literatura dziecięca. Jest założycielem oraz dyrektorem generalnym firmy Compendium. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec dwójki dzieci.

Kobi Yamanda – „Może”


„Może. O magicznym potencjale, który drzemie w każdym człowieku” autorstwa Kobi Yamanda oraz Gabriella Barouch to inspirująca opowieść o wrażliwości, pobudzająca i zmuszająca do refleksji. Unikatowy spektakl słów i obrazów porusza najważniejsze wartości, jakie warto wpajać dzieciom. Każda zawarta w książce ilustracja to osobna, poruszająca historia - o miłości, przyjaźni, współczuciu, wierze w siebie, przygodzie. „Może. O magicznym potencjale, który drzemie w każdym człowieku” opisuje pełne fantazji przygody małej dziewczynki, która ma odwagę realizować swoje pomysły i marzenia. Książka Kobi Yamanda inspiruje oraz zachęca do wykorzystania indywidualnego potencjału, który drzemie nie tylko w każdym dziecku, ale w każdym człowieku. Pozycja ta dedykowana jest czytelnikom w każdym wieku.

Bestsellery New York Times


Światową popularność Kobi Yamanda zawdzięcza serii inspirujących książek z kategorii literatury dziecięcej. „Co robisz z problemem?” (Wydawnictwo LEVYZ, data premiery 2019-06-24), „Co robisz z pomysłem?” (Wydawnictwo LEVYZ, data premiery 2020-04-16) oraz „Co robisz z szansą?” (Wydawnictwo LEVYZ, data premiery 2020-11-09) to seria powstała w wyniku współpracy z Besom Mae, cenioną ilustratorką literatury dziecięcej. Doceniona przez czytelników seria Kobiego Yamanda to książki, które kształtują wrażliwość młodego czytelnika, pobudzają jego ciekawość świata, odwagę oraz kreatywność. Inne uznane dzieła literackie autora to między innymi „Próbowanie” (Wydawnictwo LEVYZ, data premiery 2021-12-15), czy „Pomysłownik. Bajeczny dziennik w kropki” (Wydawnictwo LEVYZ, data premiery 2021-07-29).

Lista książek: Yamanda Kobi

Co robisz z problemem? - Yamanda Kobi, Besom Mae | mała okładka
-29 %

Co robisz z problemem?

Yamanda Kobi

7.9 / 10 (35 ocen)

36,92 zł 37,67 zł - najniższa cena 52,00 zł - cena detaliczna