Yvette Żółtowska-Darska

Polska dziennikarka, prezenterka telewizyjna i autora serii #SUPERHEROSI. Ukończyła polonistykę na Uniwersytecie Warszawskim. Pracowała w agencji reklamowej „McCann-Erickson” oraz dla koncernu L’Oréal. Przez pewien czas należała również do polskiej grupy „ELLE”. Następnie pełniła rolę szefowej w znanej stacji telewizyjnej „TVN style”. Prywatnie mama synka- fana futbolu, który zainspirował ją do napisania serii książek dla dzieci o wybitnych piłkarzach.

Lista książek

Kubica i odjazdowy świat wyścigów samochodowych - Yvette Żółtowska-Darska | mała okładka
-41 %

Kubica i odjazdowy świat wyścigów samochodowych

Yvette Żółtowska-Darska

Ta historia miała potoczyć się inaczej. Młody chłopak z Polski chciał zostać najlepszym kierowcą świata. Miał do tego wielki talent i jeszcze większy charakter. Ale kiedy był naprawdę blisko celu, dopadło go przeznaczenie. Robert Kubica, jak nikt inny, wie, że „wygrać” nie zawsze znaczy „być pierwszym na mecie”. Poznajcie jego historię.
Nowa książka w bestsellerowej serii #SUPERHEROSI.[...]

Więcej

39,90 zł

23,74 zł

Pazdan. Chłopak, który gra całym sercem - Yvette Żółtowska-Darska | mała okładka
-40 %

Pazdan. Chłopak, który gra całym sercem

Yvette Żółtowska-Darska

Historia Michała “Pazdka” Pazdana wpisuje się w kanon takich właśnie historii a dzięki świetnej konwencji, opracowanej przez twórczynie cyklu sportowych biografii dla dzieci, Yvette Żółkowskiej- Darskiej, ma szansę zainspirować kolejne pokolenie, nie tyle dobrych piłkarzy - co silnych charakterów!

Więcej

34,90 zł

20,77 zł

Lewy. Chłopak który zachwycił świat

Yvette Żółtowska-Darska

"Lewy" to uniwersalna historia chłopca, który ani przez chwilę nie wahał się, co jest dla niego ważne. Opowieść, o wielkim talencie i konsekwencji. O tym, że nawet porażkę można przekuć w sukces.

Więcej

31,90 zł

19,37 zł

Messi. Mały chłopiec, który stał się wielkim piłkar

Yvette Zółtowska-Darska

Zna go cały świat. Ale czy wiecie, jak wygląda rodzinne miasto Messiego? Z kim grał w piłkę jako dziecko? Jak wygląda życie w słynnej szkółce piłkarskiej La Masia, w której trenował?

Więcej

29,99 zł

20,08 zł

Ronaldo. Chłopiec który wiedział czego chce

Yvette Żółtowska-Darska

Miał osiem lat, kiedy jego drużyna przegrywała wszystkie mecze. Dwanaście - kiedy opuścił rodzinę i zamieszkał w lizbońskim internacie. Piętnaście - kiedy wykryto u niego wadę serca uniemożliwiającą karierę piłkarską.

Więcej

29,99 zł

23,86 zł

Wszystko o... Cristiano Ronaldo i Realu Madryt

Yvette Zółtowska-Darska

"Z tą książką nie można się nudzić! Znajdziecie tu wszystko, co prawdziwy fan piłki nożnej kocha. Mnóstwo wiadomości o jednym z najlepszych piłkarzy świata i jego klubie, fantastyczne kolorowe zdjęcia obrazujące najciekawsze momenty kariery, dowcipy o piłkarzach, łamigłówki, krzyżówki i quizy. Wyzwaniem będzie test wiedzy o Cristiano Ronaldo, a dopełnieniem zabawy – arkusze naklejek z zawodnikami i herbami [...]

Więcej

14,99 zł

11,44 zł

Neymar Jr Chłopak, który urodził się, by grać w piłkę

Yvette Żółtowska-Darska

NEYMAR to historia chłopca, który jak nikt inny potrafi bawić się piłką. To opowieść o dorastaniu na brazylijskich przedmieściach, życiowych wyrzeczeniach i błędach, do których nie wstyd się przyznać. Wreszcie o tym, jak wielkim wsparciem dla piłkarza może być jego rodzina i jak ważne w życiu jest… po prostu być sobą.

Kiedy miał cztery miesiące, cudem uszedł z życiem. Mając dwanaście lat – zrezygnował[...]

Więcej

31,90 zł

18,99 zł

Szczęsny Chłopak, który odważył się być bramkarzem - Yvette Żółtowska-Darska | mała okładka
-38 %

Szczęsny Chłopak, który odważył się być bramkarzem

Yvette Żółtowska-Darska

Najnowsza książką z bestsellerowej serii Yvette Żółtowskiej-Darskiej #SUPERHEROSI.
Tym razem najmłodsi czytelnicy poznają ścieżkę kariery Wojtka Szczęsnego – bramkarza reprezentacji polski i AS ROMA. Dowiemy się kto zainspirował piłkarza do profesjonalnego uprawniania sportu, kim chciał zostać gdy był mały i jak udało mu się osiągać zagraniczne sukcesy w młodym wieku. Cała książka wzbogacona jest ilustracja[...]

Więcej

36,90 zł

23,05 zł

Lewy Chłopak, który zachwycił świat - Yvette Żółtowska-Darska | mała okładka
-41 %

Lewy Chłopak, który zachwycił świat

Yvette Żółtowska-Darska

Mając osiem lat, był najmniejszy i najchudszy w drużynie. W wieku szesnastu lat, stracił ojca. Kiedy miał osiemnaście – z powodu kontuzji został skreślony przez klub swoich marzeń i z dnia na dzień zaczynał wszystko od nowa. Dziś zarabia miliony, a w plebiscycie Złotej Piłki FIFA depcze po piętach Leo Messiemu i Cristiano Ronaldo.

ROBERT LEWANDOWSKI.
Polak, który zachwycił piłkarski świat. Oto JEGO HISTOR[...]

Więcej

39,90 zł

23,74 zł

Mundial Opowieści niesamowite - Yvette Żółtowska-Darska | mała okładka
-38 %

Mundial Opowieści niesamowite

Yvette Żółtowska-Darska

PIERWSZA TAKA KSIĄŻKA O FUTBOLU DLA DZIECI
Kapitan reprezentacji Francji powalający „z byka” rywala w finale mistrzostw świata... Tajemnicza choroba tuż przed rozstrzygającym meczem…. Piłkarskie oszustwo stulecia i wyjątkowy pojedynek dwóch gigantów futbolu... O tym wszystkim dowiecie się z tej książki.
Leo Messi, Cristiano Ronaldo, Neymar, Luis Suárez, a także Zinedine Zidane, Ronaldo, Diego Maradona…
Mund[...]

Więcej

36,90 zł

23,05 zł

Wszystko o ... Leo Messi i FC Barcelona

Yvette Żółtowska-Darska

Z tą książką nie można się nudzić! Znajdziecie tu wszystko, co prawdziwy fan piłki nożnej kocha. Mnóstwo wiadomości o jednym z najlepszych piłkarzy świata i jego klubie, fantastyczne kolorowe zdjęcia obrazujące najciekawsze momenty kariery, dowcipy o piłkarzach, łamigłówki, krzyżówki i quizy.
Wyzwaniem będzie test wiedzy o Leo Messim, a dopełnieniem zabawy – arkusze naklejek z zawodnikami i herbami klubów p[...]

Więcej

14,99 zł

10,74 zł

Grosicki Chłopak, który wziął los w swoje ręce - Yvette Żółtowska-Darska | mała okładka
-41 %

Grosicki Chłopak, który wziął los w swoje ręce

Yvette Żółtowska-Darska

Miał osiem lat, kiedy wygrywał wszystkie mecze na podwórku, ale mama uważała, że powinien zostać zawodowym tancerzem. Dziewiętnaście – kiedy przeszedł do Legii Warszawa, a jego kariera… kompletnie się załamała. Dwadzieścia – kiedy zdobywał Puchar Polski, by zaraz potem na dobre wyjechać z kraju. Dziś cała Polska zna szalonego „Grosika” i jego kultowe turbodoładowanie w nogach.
KAMIL GROSICKI. OTO JEGO HISTO[...]

Więcej

39,90 zł

23,74 zł

Messi Chłopiec, który stał się piłkarską legendą - Yvette Żółtowska-Darska | mała okładka
-41 %

Messi Chłopiec, który stał się piłkarską legendą

Yvette Żółtowska-Darska

Kultowa biografia Leo Messiego dla dzieci w zupełnie nowym wydaniu!
Miał dziesięć lat, kiedy przestał rosnąć i usłyszał, że nie ma szans na bycie zawodowym sportowcem. Dziś jest najwybitniejszym piłkarzem XXI wieku. Uratowały go talent i medycyna, ale także determinacja rodziców oraz FC Barcelona, dla której w wieku trzynastu lat opuścił Argentynę i rodzinny dom. Czy był to koniec problemów?
MESSI to wzrusz[...]

Więcej

39,90 zł

23,74 zł

Ronaldo Chłopiec, który wiedział, czego chce - Yvette Żółtowska-Darska | mała okładka
-32 %

Ronaldo Chłopiec, który wiedział, czego chce

Yvette Żółtowska-Darska

Miał osiem lat, kiedy jego drużyna przegrywała wszystkie mecze. Dwanaście - kiedy opuścił rodzinę i zamieszkał w lizbońskim internacie. Piętnaście - kiedy wykryto u niego wadę serca uniemożliwiającą karierę piłkarską. Dwadzieścia trzy, kiedy został - najdroższym graczem wszechczasów! Ronaldo to uniwersalna opowieść o żelaznej woli i determinacji w drodze na szczyt. O niezwykłym talencie, sile marzeń i ciężk[...]

Więcej

38,99 zł

26,34 zł