Big Data w przemyśle Jak wykorzystać analizę danych do optymalizacji kosztów procesów? - Hyunjoung Lee, Il Sohn | okładka
Wydawnictwo Naukowe PWN

Big Data w przemyśle Jak wykorzystać analizę danych do optymalizacji kosztów procesów? Hyunjoung Lee, Il Sohn

Oprawa miękka
Wydanie: pierwsze
ISBN: 978-83-011-8733-0
EAN: 9788301187330
Tytuł oryginalny: Fundamentals of Big Data Network Analysis for Research and Industry KOGAN Page
Liczba stron: 216
Format: 165x235mm
Cena katalogowa: 89,00 zł

89,00 zł 74,70 zł

Oszczędzasz 14,30 zł
-16 %
Zamówienie wyślemy 2020-12-01

 Bezpieczne zakupy

Opis

Najnowsza książka dotycząca Big Data przedstawia zastosowanie tego narzędzia analitycznego w przemyśle. Prezentuje rozwiązania, które coraz szerzej będą stosowane w coraz większej liczbie firm z różnych gałęzi gospodarki, również w przemyśle (np. zgodnie z badaniami firmy Gartner aż 80% procesów biznesowych w firmach będzie oparte na Big Data w 2020 r.)!
W książce skoncentrowano się na tym, jak firmy, używając tej metodologii, mogą wyodrębniać i poddać analizie tylko najważniejsze dla siebie informacje – takie, które pozwolą zbudować lub utrzymać przewagę konkurencyjną. Zawierając w sobie liczne „case studies”, np. z przemysłu stalowego i innych, książka oferuje praktyczny przewodnik, który umożliwi Czytelnikowi zrozumienie w przystępny sposób analizy Big Data.
Nacisk w książce położony jest m.in. na: metodologię analizy sieci – zbierania danych, przetwarzania i ich interpretacji. Przedstawiono wykorzystanie w praktyce programów: UCINET, NetMiner, R, NodeXL, Gephi.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.