Dotknąć nieba - Richard Paul Evans   | okładka
Znak literanova

Dotknąć nieba Richard Paul Evans

Oprawa miękka
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2012-06-25

ISBN: 978-83-240-1717-1
EAN: 9788324017171
Opracowanie graficzne: Katarzyna Borkowska
Tytuł oryginalny: The Walk
Liczba stron: 272
Wydawnictwo: Znak literanova
Format: A5
Cena katalogowa: 32,90 zł
Tłumaczenie: Hanna de Broekere
seria Dzienniki pisane w drodze

32,90 zł 21,39 zł

Produkt niedostępny

Opis

Pierwsza część serii: Dzienniki pisane w drodze

Co byś zrobił, gdybyś stracił wszystko: pracę, dom i miłość swojego życia?

„Niektórzy uznają to za opowieść o miłości. Dla nieznających miłości będzie to dziennik podróży. Dla mnie jest to wędrówka człowieka w poszukiwaniu nadziei”. Alan nie był nikim ważnym ani sławnym. Nie miało to jednak dla niego żadnego znaczenia, bo kochał i był kochany. Niestety, życie dość szybko nauczyło go, że aby latać, najpierw trzeba pogodzić się z możliwością upadku. Alan poznał więc także smak cierpienia. Pewnego dnia, podczas konnej przejażdżki, jego ukochana żona miała wypadek. Potem Alan stracił wszystko. I wtedy właśnie postanowił odejść. Iść przed siebie, jak najdalej stąd...

~~~~

Jaki sens ma jego wędrówka? Co ofiarują mu napotkani po drodze ludzie? I jaką tajemnicę skrywa Angel, kobieta, która bez wahania zgodziła się pomóc doświadczonemu przez los nieznajomemu?  

Dotknąć nieba to pierwsza część nowej serii Richarda Paula Evansa: „Dzienniki pisane w drodze”. Tym razem autor bestsellerowych Kolorów tamtego lata i Stokrotek w śniegu zabiera nas w podróż po Stanach Zjednoczonych, która ma także wymiar duchowy. W podróż odmieniającą życie i pozwalającą odzyskać nadzieję.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Książka dająca do myślenia

2014-05-12
Kupiłam tę książkę przypadkiem, trafiając na cytat tego autora. Zaciekawiona zamówiłam ją, myśląc, że pewnie przeczytam kilka stron i odłożę na półkę, a tymczasem książka okazała się trafem w dziesiątkę! Dawno nie czytałam czegoś tak interesującego, z niecierpliwością czekam, aż przyjdzie do mnie druga część. :)

O wędrówce i nadziei

2013-10-09
"Dzienniki pisane w drodze" to (na razie) seria dwóch bestsellerowych powieści, napisanych przez Richarda Paula Evansa. Kto jeszcze nie miał styczności z twórczością autora - śpieszę z zapewnieniem, że nie pożałuje. Tym razem książki zabierają nas w podróż przez nasze słabości, upadki, cierpienie, które kończą się na poszukiwaniach ostatniej deski ratunku, jaką jest nadzieja.

Motyw drogi wciąż przemawia do wyobraźni

2012-07-24
Twórcy chętnie sięgają po motyw drogi. Bohater „Pielgrzyma" Paulo Coelho wędruje, jak wcześniej sam autor, Drogą Mleczną do Santiago de Compostela. Droga pozwala mu odkrywać słabości i zalety, anioły i demony. Logan Thibault, tytułowy szczęściarz z powieści Nicholasa Sparksa, właśnie w drodze, a szczególnie u jej celu odnajduje spokój i spełnienie. Przykładów znajdziemy więcej, nie tylko w literaturze, ale także w filmach.

Jak zacząć życie od nowa?

2012-07-19
Gdybym po raz kolejny napisała, że książkę R.P. Evansa kupiłam w ciemno, bez wcześniejszego zapoznania się z jej recenzją, to zaczęłoby to być wręcz nudne, ale tak było.
Twórczość tego pisarza działa na mnie niczym narkotyk, chce się więcej i więcej, na szczęście nie jest to uzależnienie niebezpieczne dla zdrowia.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.