Jeszcze kocham. Zapiski intymne - Anna Świrszczyńska | okładka
W.A.B.

Jeszcze kocham. Zapiski intymne Anna Świrszczyńska

Oprawa miękka

Pierwsze wydanie: 2019-07-31

ISBN: 978-83-280-6635-9
EAN: 9788328066359
Liczba stron: 160
Wydawnictwo: W.A.B.
Format: 135 x 202 mm
Cena katalogowa: 42,99 zł

42,99 zł 26,57 zł

Produkt niedostępny

Opis

Zapiski Anny są nie tylko głosem wyjątkowej poetki. Poruszane w książce tematy dotyczą każdej z nas – kobiet. Głębokie rozważania na temat kobiecej seksualności oraz ciała składają się na niesamowicie poruszający dokument literacki, którego owocem stał się tom Świrszczyńskiej – Jestem baba.


Rodzinne życie poetki przechodzi kryzys, mąż postanawia odejść i związać się z Haliną Poświatowską dopada ją frustracja, jako samotna sześciesięciolatka szuka bliskości. Niespełniona kolejno szuka nowych znajomości, które zazwyczaj kończą się bardzo szybko i nie niosą za sobą nic wartościowego. Spirala emocji mogła dorowadzić do nieszczęścia, ale wtedy pojawia się on – Józef.

Paulina Kinaszewska o twórczości Anny Świrszczyńskiej

Fanpage w serwisie Facebook poświęcony twórczości Anny Świrszczyńskiej

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Polecam poczytać Świrszczyńską

2019-05-29
Uwiebiam Anne, tak pięknie potrafi pisać o rzeczach ważnych. Nie bała się podjemowac tematu seksualności i cielesności. Chętnie przejdę razem z nią podróż po zapiskach o intymności. trdnościach i frustracji. Jestem pewna, że to może wiele mi dac i rzucić nowe spojrzenie na pewne sprawy. 

Piękna

2019-05-29
Anna Świrczyńska przepięknie opowiada o kobiecości i o sprawach dla kobiet bardzo ważnych.  Pięknie traktuje o zapiskach intymnych i o tym co ukształtowało jej styl. Dowiadujemy się o faktach dotąd nam nie znanych, jestem wzruszony i szczerze polecam. 

Moja ukochana Świrszczyńska

2019-05-29
Anna Świrszczyńska to jedna z moich ukochanych autorek, jej wiersze są dla mnie szczególne ważne i towarzyszyły mi w bardzo trudnych momentach życia. Niesamowicie czekam, aby ta książka wpadła w moje ręce.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.