Po schodach do nieba - Betty J.  Eadie, Curtis  Taylor | okładka
Znak literanova

Po schodach do nieba Betty J. Eadie, Curtis Taylor

Oprawa miękka
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2015-06-15

ISBN: 978-83-240-2704-0
EAN: 9788324027040
Tytuł oryginalny: Embraced by the Light
Liczba stron: 224
Wydawnictwo: Znak literanova
Format: 144x205
Cena katalogowa: 29,90 zł
Tłumaczenie: Hanna de Broekere

29,90 zł 20,33 zł

Produkt niedostępny

Opis

Jedna z najbardziej poruszających opowieści o doświadczeniach z pogranicza śmierci

Prawa do ekranizacji zakupił Ridley Scott.
Lekarze myśleli, że Betty umarła. Jej ciało nie odpowiadało na próby reanimacji, nie dawało żadnych oznak życia. Tymczasem ona miała wrażenie, że ogląda wszystko z góry, widziała też światło, które zapraszało ją do siebie. A potem doświadczyła niewyobrażalnego szczęścia.
Zrozumiała, że jest nie tylko biologicznym organizmem, ale też istotą duchową, która nigdy nie przestanie istnieć.
Betty przeżyła śmierć kliniczną i wróciła do życia z przesłaniem miłości: „kochajcie się, bo to jest najważniejsze”. Jej prosta i piękna opowieść o tym, czego doświadczyła, sprawia, że to, co niepoznawalne, staje się zrozumiałe.
Okazuje się, że – paradoksalnie – przeżycia z pogranicza śmierci mogą nas nauczyć jak żyć.
Relacja Betty „z życia po życiu” to DOWÓD na to, że śmierć nie jest końcem.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Prawdziwa historia

2019-01-31
Pani Betty zadaje Bogu i duszom nurtujące ją pytania. Ogląda inny świat. Postrzega różnice między światem na Ziemi a tym pozagrobowym.

Książka jest napisana lekkim językiem. Przypomnijmy, że autorka nie jest pisarką, ale zwykłą kobietą. Każdy może ją zrozumieć. Można ją przeczytać w jeden wieczór. Przedstawia lepszy świat, życie wieczne. Autorka wraca na Ziemię z przesłaniem „kochajcie się, bo to jest najważniejsze". Każdy ma do spełnienia misję, o której nie wie.
"Jesteśmy tam, gdzie mamy być."
Książka udowadnia, że życie pozagrobowe istnieje. Zawartość tej książki, to tylko szczypta przeżyć autorki. Mogę stwierdzić, że w jakimś stopniu ta książka na pewno zmieniła moje życie i postrzeganie świata. Dla kogo jest ta książka? Dla osób wierzących, czy tych, którzy zwątpili w istnienie życia pozaziemskiego.
http://kochaneksiazki.blogspot.com

O sensie życia najprościej i najpiękniej

2016-01-14
Nie czytam książek religijnych. Pewnie dlatego, że temat wiary mocno niepoukładany mam w sobie. Wciąż więc odkładam na później tytuły sugerujące nawiązanie do Boga, do życia po życiu, do wiary w szerokim rozumieniu tego słowa w ogóle. Z drugiej jednak strony, co jakiś czas pojawia się we mnie naturalne, podskórne wręcz, zaciekawienie tematem i wtedy szukam wartościowej lektury. Szukam, lecz nie zawsze znajduję. Było już przecież kilka bestsellerów opisujących przeżycia śmierci klinicznej, ale żaden mnie nie przekonał, a niezaspokojona ciekawość pozostała.

Czy po śmierci istnieje życie?

2015-12-23
Dla autorki tej książki odpowiedz jest oczywista - życie po śmierci istnieje i jest o wiele piękniejsze od tego tu, na ziemi.

Przez chwilę byłam w niebie

2015-08-07
Nigdy nie czytałam książki o śmierci klinicznej i przeżyciach osoby, która przez chwilę była w niebie. Głęboko w to wierzę, ponieważ starsza pani z mojej rodziny, która już umierała, ocknęła się ze słowami ,,widziałam piekło i niebo". Później wyzdrowiała.

Przez chwilę byłam w niebie

2015-08-03
Nigdy nie czytałam książki o śmierci klinicznej i przeżyciach osoby, która przez chwilę była w niebie. Głęboko w to wierzę, ponieważ starsza pani z mojej rodziny, która już umierała ocknęła się ze słowami ,,widziałam piekło i niebo". Później wyzdrowiała.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.