Spokój duszy - Grebe Camilla, Traff Asa | okładka
Rebis

Spokój duszy Camilla Grebe, Asa Träff

Broszurowa ze skrzydełkami
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2013-10-08

ISBN: 978-83-751-0786-9
EAN: 9788375107869
Tytuł oryginalny: Na gon sorts frid
Liczba stron: 376
Wydawnictwo: Rebis
Format: 135x215mm
Cena katalogowa: 34,90 zł
Tłumaczenie: Inga Sawicka

34,90 zł

Produkt niedostępny

Opis

Siri jest psychologiem i psychoterapeutką. Pomaga ludziom docierać do najgłębszych zakamarków duszy, a oni wyjawiają jej swoje najmroczniejsze tajemnice. Pewnego dnia w zatoce nieopodal swojego domu Siri znajduje ciało jednej z pacjentek. Gdy policja odkrywa list, który dziewczyna napisała przed śmiercią, cały świat Siri wali się w gruzy. Czy naprawdę jest taką nieudolną terapeutką? A może jest jakieś inne wytłumaczenie, które czai się w ciemnościach?
„Atmosfera jest gęsta, przepełniona grozą i trzyma czytelnika w napięciu aż do dramatycznego rozstrzygnięcia. Spokój duszy to kryminał wart zapamiętania”.
„Jönköpings Nytt”

Camilla Grebe i Asa Träff są siostrami. Camilla, urodzona w roku 1968, jest ekonomistką, współzałożycielką wydawnictwa StorySide, specjalizującego się w wydawaniu audiobooków. Obecnie kieruje firmą konsultingową. Mieszka w Sztokholmie. Asa, rocznik 1970, jest psychologiem i razem z dwoma kolegami prowadzi poradnię psychologiczną w centrum Sztokholmu. Spokój duszy to początek serii, której bohaterką jest Siri Bergman.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.