Szczerze - Donald Tusk | okładka
Agora

Szczerze Donald Tusk

Oprawa twarda

Pierwsze wydanie: 2019-12-12

EAN: 9788326830426
Wydawnictwo: Agora
Cena katalogowa: 44,99 zł

44,99 zł 24,96 zł

Oszczędzasz 20,03 zł
-45 %
Zamów teraz, wyślemy jeszcze dziś! Książki za 3,90 zł

Opis

Szczerze” to książka o kulisach władzy, zapisane potoczystym, barwnym językiem polityczne credo Donalda Tuska i opowieść o Europie. O blaskach i cieniach europejskiej polityki.

Donald Tusk szczerze o kulisach europejskiej i światowej polityki!To niezwykły, osobisty dziennik Przewodniczącego Rady Europejskiej, który na codzień podejmuje kluczowe decyzje w samym centrum europejskiej i światowej polityki. Dzień po dniu towarzyszymy jego pierwszym krokom w nowej roli, poznajemy kulisy rządzenia państwami oraz śledzimy najbardziej dramatyczne wydarzenia ostatnich lat: zamachy terrorystyczne w Paryżu i Brukseli i Berlinie, Kataloii, kryzys uchodźczy, śmierć prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, niekończące się negocjacje w sprawie Brexitu. W książce „Szczerze” Donalda Tuska znajdziemy też portrety najważniejszych postaci światowej polityki, od Baracka Obamy i Angeli Merkel po Donalda Trumpa i Borisa Johnsona.

Sprawdź także: Między obietnicami. Donald Tusk!

Profil autora w serwisie Instagram

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Polecam

2019-12-11
Książka jest na pewno interesująca. Poznajemy wiele ciekawych wątków z życia politycznego Unii Europejskiej, z samego jej serca - Brukseli. Widzimy czarni na białym, że za prestiżem i pozycją, stoi ciężka praca, a czasem nawet rozczrowanie wielką polityką. Ksiażkę polecam wszystkim tym, którzy przynajmniej w minimalnym stopniu interesuje się bieżącymi wydarzeniami w kraju i na świecie.

Szczerze o polityce

2019-12-11
Uważam, że warto sięgnąć po tę pozycję, główne dlatego, że Donald Tusk był w samym centrum europejskiej i światowej polityki. To opowieść o kulisach wydarzeń, w których uczestniczył i ludziach, ktorych podczas pełnienia funkcji Szefa Rady Eurpejskiej spotkał. Często były to przeceież głowy wielkich śwatowych mocarstw m.in. Barack Obama, Angela Merkel, Donald Trump czy Boris Johnson. Donalda Tuska można lubić albo nie, w polityce wszak nie ma półśrodków, ale tę książkę warto i należy przeczytać.

Szczerze

2019-12-11
Jak to powiedział dziennikarz Tomasz Lis - "To lektura obowiązkowa dla wszystkich, którzy politykę lubią, a o Europie i o Polsce myślą poważnie"

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.