Agnieszka Klessa-Shin

Agnieszka Klessa-Shin to polska pisarka i blogerka, która mieszka w Korei Południowej. W 2009 roku rozpoczęła studia na kierunku filologia koreańska. Studia magisterskie ukończyła już w samej Korei, gdzie również poznała swojego aktualnego męża Koreańczyka. Obecnie pracuje w dziale marketingu w jednej z koreańskich firm, a także aktywnie prowadzi swoje kanały na YouTube, Instagramie i TikToku, na których przybliża słuchaczom piękno i kulturę Korei.

Agnieszka Klessa_Shin – pierwsza książka o Korei


Debiutancka książka Agnieszki Klessy-Shin ukazała się w 2023 roku. „Polka w Korei. Jak się żyje w kraju K-popu, kimchi i Samsunga” to typowa pozycja podróżnicza, w której czytelnik znajdzie mnóstwo praktycz-nych wskazówek, ale również pozna wiele niuansów tradycji i bogatej kultury tego kraju. Autorka ma po-nadto sna woim koncie e-book kulinarny poświęcony koreańskiej kuchni.

Maud Ankaoua – wyróżniania


Książka Maud Ankaoua „Kilometr zerowy: Droga do szczęścia” stała się francuskim bestsellerem. To pozy-cja warta przeczytania, jak twierdzą francuscy czytelnicy. Pozycja zajęła 11. miejsce w plebiscycie na uko-chaną książkę Francuzów.

Lista książek: Agnieszka Klessa-Shin

40,79 zł 41,99 zł - najniższa cena 59,99 zł - cena detaliczna