Agnieszka Stefaniuk

Agnieszka Stefaniuk to absolwentka romanistyki i miłośniczka tańca. Od kilku lat prowadzi blog parentingowy poświęcony rodzicom wielodzietnym i kobietom wychowującym dzieci. Agnieszka Stefaniuk mimo, iż wraz z mężem posiada siódemkę dzieci, w dalszym ciągu jest osobą bardzo aktywną zawodową. Jej blog o dużej rodzinie nie przeszkodził jej w rozwijaniu kariery i aktywnym uczestniczeniu w życiu towarzyskim, społecznym oraz medialnym.

Agnieszka Stefaniuk- walka ze stereotypami, dotyczącymi wielodzietności


Od wielu lat Agnieszka Stefaniuk prowadzi kursy, szkolenia, warsztaty i wykłady, dotyczące tego, w jaki sposób radzić sobie z obowiązkami, które nakłada na kobiety macierzyństwo. Jej inspirujące wpisy na blogu, mają na celu uświadomienie wielu kobietom, że posiadanie dzieci nie przekreśla szans na rozwój osobisty i zawodowy. Prowadzony przez Stefaniuk blog "Familyfun by mum", zdobył ogromną popularność, ponieważ jego autorka dzieli się na nim swoim osobistym doświadczeniem, a także odważnie opowiada o trudach i radościach związanych z posiadaniem sporej gromadki dzieci.

Szkolenia parentigowe dla pedagogów i osób pracujących z rodzinami


Agnieszka Stefaniuk to jedna z niewielu osób, która walczy ze stereotypami dotyczącymi wielodzietności. Stworzyła ona autorski program Maternity Mentoring, w którym odpowiada na najczęściej zadawane przez internautki pytania, dotyczące organizacji życia rodzinnego i zawodowego w rodzinie wielodzietnej. To inicjatorka programów szkoleniowych, dotyczących modelu wychowania dzieci. Są one podzielone na bloki tematyczne. Stefaniuk aktywnie współpracuje z nauczycielami, a także osobami pragnącymi działać na rzecz rodzin wielodzietnych i tych borykających się z problemami dnia codziennego.

Lista książek: Agnieszka Stefaniuk

27,99 zł 26,99 zł - najniższa cena 39,99 zł - cena detaliczna