Aleksander Kwaśniewski

Aleksander Kwaśniewski urodził się 15 listopada 1954 roku w Białogardzie. Studiował handel zagraniczny na UG. Kwaśniewski był redaktorem naczelnym tygodnika studenckiego „itd.” i współtwórcą pierwszego polskiego czasopisma dla komputeromaniaków „Bajtek”. W późniejszym czasie Kwaśniewski zajął się on polityką i zwyciężył w wyborach prezydenckich.

Aleksander Kwaśniewski– wspomnienia spisane na kartach


Aleksander Kwaśniewski w rozmowie z swoim imiennikiem Aleksandrem Kaczorowskim stworzył autobiografię, w której przedstawia kulisy ubiegania się o fotel prezydencki, a także walki o reelekcję. Ponadto, opowiada on o swoich zamiłowaniach do nauk ścisłych i chęci niesienia pomocy osobom najbardziej potrzebującym. Książka pod tytułem "Prezydent. Aleksander Kwaśniewski w rozmowie z Aleksandrem Kaczorowskim” ukaże się w księgarniach 17 maja 2023 roku.

Zasłużony dla narodu


Były prezydent Polski Aleksander Kwaśniewski został wielokrotnie wyróżniony różnymi odznaczeniami. Jest kawalerem Orderu Orła Białego i kawalerem Orderu Odrodzenia Polski. Ponadto, otrzymał także liczne odznaczenia z zagranicy, między innymi Krzyż Wielki z Łańcuchem Orderu Zasługi z Włoch czy Order Państwa Tureckiego. Kwaśniewski to laureat Wiktora za osobowość telewizyjną w latach 1993-1995 i 2000.

Lista książek: Aleksander Kwaśniewski

40,79 zł 41,99 zł - najniższa cena 59,99 zł - cena detaliczna

40,79 zł 41,99 zł - najniższa cena 59,99 zł - cena detaliczna