Alicja Rokicka

Alicja Rokicka jest autorką bloga kulinarnego.

Na wegetarianizm przeszła, gdy miała około 13 lat, weganką została 7 lat temu co całkowicie zmieniło jej styl życia i podejście do gotowania.

W wolnych chwilach przegląda blogi i Pinterest w poszukiwaniu nowych inspiracji do kuchni roślinnej.

Lista książek

Świętujemy! Roślinne przepisy na uroczystości i święta - Alicja Rokicka | mała okładka
-39 %

Świętujemy! Roślinne przepisy na uroczystości i święta

Alicja Rokicka

Smakoszu! Zatop zęby w rozpływających się kartaczach z rydzami i niech poniesie cię fantazja przy gotowaniu gulaszu. Może spróbujesz też roślinnego steka, a rodzinę oczarujesz niebiańskim soczewicowym pasztetem pod pierzynką z chrzanu i legendarnym już selerem a la śledź – z ogórkiem kiszonym i sojonezem. A na koniec pokrop spotkanie wytrawnym ponczem.
Jedzenie zbliża ludzi. Przy jednym stole niech zasiądą [...]

Więcej

44,90 zł

27,31 zł

Wegan Nerd. Moja roślinna kuchnia - Alicja Rokicka | mała okładka
-42 %

Wegan Nerd. Moja roślinna kuchnia

Alicja Rokicka

Ta wyjątkowa książka kucharska jest debiutem Alicji Rokickiej, która dzieli się swoimi doświadczeniami kulinarnymi zdobytymi w pracy nad wegannerd.blogspot.com – jednym z najpopularniejszych i najczęściej nagradzanych blogów o kuchni roślinnej w Polsce. Niezwykłe, oryginalne, a przy tym nieskomplikowane przepisy, smaki, które oczarują również zatwardziałych mięsożerców, niekonwencjonalne połączenia produktó[...]

Więcej

64,90 zł

37,33 zł

Słodka Wegan Nerd Moje roślinne desery - Alicja Rokicka | mała okładka
-43 %

Słodka Wegan Nerd Moje roślinne desery

Alicja Rokicka

Nowa książka Alicji Rokickiej, czyli Wegan Nerd – jednej z najpopularniejszych i najczęściej nagradzanych polskich blogerek kulinarnych!
Tym razem Wegan Nerd proponuje nam… coś słodkiego. Jej fascynująca, oszałamiająca smakami, kolorami i fakturami książka to prawdziwe odkrycie nie tylko dla wegan, lecz także dla wszystkich, którzy pragną żyć zdrowiej, nie chcą krzywdzić zwierząt, a w dodatku uwielbiają bez[...]

Więcej

69,90 zł

40,18 zł