Anna Konieczyńska

Anna Konieczyńska jest polską dziennikarką i prawniczką, urodzoną w 1984 roku. Ukończyła prawo i kulturoznawstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracowała z wieloma znanymi magazynami dla kobiet, takimi jak „Elle”, „InStyle” i „Viva!”. Obecnie jest członkiem zespołu gazety Vogue Polska. Anna Konieczyńska jest miłośniczką popkultury amerykańskiej. Prywatnie szczęśliwa mężatka i matka dwójki dzieci.

Anna Konieczyńska – działalność na rzecz ruchu LGBT+


Anna Konieczyńska jest znana ze swojego zaangażowania w działalność na rzecz ruchu LGBT+. W 2020 roku otrzymała nominację do Koron Równości za wspieranie mniejszości. Pierwsza książka Anny Konieczyńskiej, wydana została w 2021 roku. Publikacja pt. „Polacy pod tęczową flagą” opowiada kilka historii osób, które należą do społeczności LGBT+. W książce można znaleźć rozmowy z takimi znanym postaciami jak Mike Urbaniak czy Areta Szpura.

Książka o życiu osób LGBT+ w Polsce


Anna Konieczyńska pragnie zmienić postrzeganie osób należących do ruchu LGBT+ w Polsce. Autorka pokazuje czytelnikowi, jakie nieprzyjemności dotykają tę społeczność na co dzień. Anna Konieczyńska przybliża historie osób w różnym wieku, które otwierają się podczas rozmowy z pisarką i dzielą się swoimi doświadczeniami na temat życia rodzinnego.

Lista książek: Anna Konieczyńska

31,31 zł 31,31 zł - najniższa cena 44,99 zł - cena detaliczna