Anna Szczęsna

Pochodząca z Włocławka autorka powieści obyczajowych. Ukończyła studia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu Jej książki są wyróżniane nagrodami. Otrzymała również "Laur Prezydenta" miasta Włocławek za całkoształt twórczości.

Lista książek

Iskierka nadziei - Anna Szczęsna | mała okładka
-39 %

Iskierka nadziei

Anna Szczęsna

Świąteczna opowieść, która przywraca wiarę w dobro
Tomek to wrażliwy chłopiec, bardzo dojrzały jak na swój wiek. Mieszka z mamą, która cały swój czas poświęca pracy. Pewnego zimowego dnia Tomek boleśnie upada, kiedy wraca ze szkoły. Otrzymuje pomoc od obcej starszej pani.
Kobieta opatruje go w niewielkim domku na działce, w którym jest zimno i nie ma bieżącej wody. Chłopiec prosi ją, aby nikomu nie wspomina[...]

Więcej

34,90 zł

21,19 zł

Testerka szczęścia - Anna Szczęsna | mała okładka
-42 %

Testerka szczęścia

Anna Szczęsna

Agnieszka Piotrowska prowadzi blog, na którym opisuje swoje próby znalezienia przepisu na szczęście – praca, którą po prostu kocha.

Więcej

36,90 zł

21,41 zł

Gang różowych kapeluszy - Anna Szczęsna | mała okładka
-43 %

Gang różowych kapeluszy

Anna Szczęsna

Anna Szczęsna w swojej książce maluje portrety czterech niezwykłych kobiet. Tytułowy gang różowych kapeluszy tworzą: Maria, Serafina, Barbara i Olga, które mimo wieku nie wahają się korzystać z życia. Jak odpowiedzą na miłość u schyłku życia? Czy stawią czoła codziennym problemom? Czy uda im się zeswatać młoda parę? I wreszcie jak babcie poradzą sobie na spływie kajakowym?

Gang różowych kapeluszy to ciepł[...]

Więcej

32,90 zł

18,71 zł

Pamiątkowe rupiecie. Biografia Wisławy Szymborskiej - Joanna Szczęsna, Anna Bikont  | mała okładka
-32 %

Pamiątkowe rupiecie

Joanna Szczęsna, Anna Bikont

Pierwsza pełna biografia Wisławy Szymborskiej. Wisława Szymborska nie była zachwycona, kiedy dowiedziała się, że Anna Bikont i Joanna Szczęsna piszą o niej książkę. Unikała opowieści o swoim życiu prywatnym, uważając zwierzenia osobiste za coś niestosownego.

Więcej

49,90 zł

33,93 zł

Poznaj siebie Psychozabawy

Joanna Szczęsna

Aby w pełni korzystać z uroków życia, trzeba zaakceptować własne "ja", polubić swój charakter, odnaleźć w sobie wewnętrzną równowagę. Punktem wyjścia do tego jest jak najlepsze poznanie siebie samej, swoich pragnień, potrzeb i dążeń. Niniejsza książka jest propozycją pożytecznej zabawy, dzięki której niewątpliwie odkryjesz nowe, ekscytujące krajobrazy własnej psychiki.

Więcej

14,49 zł

10,11 zł

Żyj pozytywnie Poradnik "jak żyć" dla każdego

Joanna Szczęsna

Drogi Czytelniku,
Książka zawiera około 500 gotowych recept na dobre, szczęśliwe życie. Podaję Ci je w oparciu o przemyślenia wielu znanych i mądrych ludzi, własne doświadczenia i studia tematu. Przy każdej znajdziesz krótki, zwięzły opis korzyści wynikających z jej zastosowania. Autorka.

Więcej

19,90 zł

11,20 zł

Psychozabawy

Joanna Szczęsna

"Psychozabawy" to nie tylko ciekawa, inteligentna rozrywka i miły relaks, ale też możliwość lepszego poznania mocnych i słabych stron naszej osobowości. Dzięki temu, Drogi Czytelniku, będziesz mógł skuteczniej kierować własnym życiem, mieć większy wpływ na codzienne i przyszłe relacje z osobami zarówno bliskimi Twemu sercu, jak i tymi, których niekoniecznie doceniasz czy lubisz.

Więcej

14,49 zł

Smutek Gabi

Anna Szczęsna

Gabi ma spokojne życie, pracę bez perspektyw i właśnie kupiła maleńkie mieszkanie na kredyt. Nieoczekiwana propozycja szefa wywróci jej życie do góry nogami. Czy pozostanie sobą i ocali to, co ma najcenniejszego - przyjaźń z Bogną i Maciejem? Jak zareaguje na pojawienie się w jej życiu ekscentrycznego Eryka? Czym skończy się próba uporządkowania relacji z najbliższymi? I co znajdzie w pamiętniku...?[...]

Więcej

29,90 zł

Jutro pachnie cynamonem - Anna Szczęsna | mała okładka
-43 %

Jutro pachnie cynamonem

Anna Szczęsna

Kolejna ciepła opowieść autorki "Smutku Gabi"

Wiktoria właśnie zerwała ze swoim chłopakiem i liże rany, uciekając do obcego miasta. Wynajmuje pokój u dojrzałej, statecznej Małgorzaty. Razem z nimi mieszka też Lidka- odpychająca i niesympatyczna na pierwszy rzut oka dziewczyna.

Między współlokatorkami kiełkuje niełatwa przyjaźń. [...]

Więcej

29,99 zł

17,05 zł

Myśl do przytulania Baśniowa opowieść dla kobiet, które potrafią marzyć - Anna Szczęsna | mała okładka
-39 %

Myśl do przytulania Baśniowa opowieść dla kobiet, które potrafią marzyć

Anna Szczęsna

Baśniowa opowieść o kobiecie, która postanawia zmienić swoje życie
Hanka Popławska to młoda kobieta znudzona prozą życia. Pewnego dnia daje się ponieść chwili i odpowiada na tajemnicze ogłoszenie o pracę. Podążając za głosem intuicji, udaje się w podróż do podlaskich Różanych Dołów, gdzie znajduje się siedziba firmy zielarskiej HerbMint, która wkrótce odmieni całe jej życie.
W sielankowym miejscu odnajduje [...]

Więcej

36,90 zł

22,46 zł

Trzykrotka Trzy przyjaciółki, trzy spragnione serca i jeden plan na sukces - Anna Szczęsna | mała okładka
-39 %

Trzykrotka Trzy przyjaciółki, trzy spragnione serca i jeden plan na sukces

Anna Szczęsna

Zabawna i lekka historia o perypetiach trzech przyjaciółek, które postanawiają zawalczyć o swoje szczęście
Alicja dowiaduje się, że zdradził ją mąż, co przelewa czarę goryczy w jej życiu. Postanawia wrócić do dawnego mieszkania, które wynajmowała za starych czasów z przyjaciółkami. Z czasem dołącza do niej Łucja, która ukrywa się w obawie przed pewnym wpływowym człowiekiem. Wreszcie do starego lokum trafia [...]

Więcej

36,90 zł

22,40 zł

Moskaliki, czyli o wyższości Sarmatów nad inszymi nacjami

Joanna Szczęsna

Seria „Zabawy Literackie”
Grecja ma sielanki, Japonia haiku, Anglia limeryki.
My mamy moskaliki, które zawdzięczamy mistrzyni Wisławie Szymborskiej.

Kto pierwszy rzucił hasło do zabawy w przerabianie zwrotki popularnego, napisanego w czasie powstania listopadowego wiersza Rajnolda Suchodolskiego „Patrz Kościuszko na nas z nieba”, tego dokładnie nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że w szranki stanęli Szymborsk[...]

Więcej

39,99 zł

Żyj pozytywnie - Joanna Szczęsna | mała okładka
-32 %

Żyj pozytywnie

Joanna Szczęsna

Powstało już wiele książek o sukcesie i pozytywnym myśleniu, o otwartym i życzliwym spojrzeniu na innych, że mogłoby się zdawać, że żyjemy w społeczeństwie samych szczęśliwców. Tak jednak nie jest. Wciąż spotykamy ludzi ponurych, nieszczęśliwych, sfrustrowanych, rozczarowanych sobą i własnym życiem. Książka "Żyj pozytywnie" zawiera ok. 500 starannie przemyślanych recept na dobre i udane życie. Powstała m.in[...]

Więcej

14,99 zł

10,21 zł