Beata Borucka

Mama Marty i babcia trojga wnucząt: Antka oraz bliźniaków Stefanii i Gustawa. Ukończyła Akademie Medyczną, jest psychologiem biznesu. Wiele lat pracowała jako menedżer w międzynarodowych korporacjach, obecnie coach i trener biznesu, prowadzi własną firmę szkoleniową.

Poza tym tworzy deski kuchenne zdobione żywicą, które można zobaczyć i kupić na stronie ART energy, ponadto jej pasją jest gotowanie, co nakłoniło ją do stworzenia fan page – Żarcie w dechę.

Pisze wiersze i bajki dla dzieci, które inscenizuje wraz z rodziną w domowym Teatrze Za Szafą.
Napisała książkę „Mądra Babcia”, prowadzi również bloga o takiej samej nazwie, gdzie w przeróżny sposób inspiruje i radzi wszystkim babciom.

W roku 2017 otrzymała tytuł Kobieta Roku w dziedzinie coaching i edukacja dorosłych.

Lista książek

Mądra Babcia - Beata Borucka | mała okładka
-28 %

Mądra Babcia

Beata Borucka

Jak być Babcią XXI wieku?
Pełna humoru i satyry jedyna książka o Babciach i dla Babć.
Świat się zmienia, przyspiesza kroku, babcie razem z nim. Tym współczesnym daleko już do stereotypu, który podpowiada siwe włosy, okulary, kapcie, fotel i dzierganie skarpetek na drutach.
Jak być Babcią na miarę XXI wieku ? Jak znaleźć wspólny język z wnukami epoki smartfonów ? Jak uniknąć zgrzytów na linii babcia – rodz[...]

Więcej

47,00 zł

34,05 zł

Opowieści ze smakiem Wielkie Litery - Beata Borucka | mała okładka
-28 %

Opowieści ze smakiem Wielkie Litery

Beata Borucka

„Opowieści ze smakiem” to kolejna książka Beaty Boruckiej, znanej z sieci i mediów, jako Mądra Babcia. Tym razem to ogromna porcja wspomnień, anegdot i przywołania ciekawych postaci z życia autorki. Czytając przenosimy się o pół wieku wstecz, do podwarszawskiego Radzymina i kroczymy przez gierkowski PRL, aż do czasów współczesnych. „Opowieści ze smakiem” to nie jest książka kucharska, to jest książka o [...]

Więcej

54,90 zł

39,78 zł