Beatrice Alemagna

Lista książek

Pięciu Nieudanych

Beatrice Alemagna

Lekka, poetycka opowieść o tym, że nie trzeba być idealnym, by żyć szczęśliwie. Trzeci tom serii „Polecone z Zagranicy”.

Było ich pięciu. Pięciu nieudanych. Pierwszy – dziurawy, drugi – złożony na pół, trzeci – sflaczały, czwarty – postawiony na głowie. A piąty? Szkoda gadać. Istna katastrofa. Co robili? W sumie nic. Wszystko knocili. Pewnego dnia, nie wiadomo skąd, przybył do nich niezwykły gość…[...]

Więcej

28,00 zł

17,04 zł

Bugs in a blanket

Beatrice Alemagna

It is Little Fat Bug's birthday, and he has invited all the bugs that live in the blanket to his party. They have never met each other before and are in for a big surprise.

Więcej

37,24 zł

Bugs in the Garden

Beatrice Alemagna

The little bugs want to get out of their old blanket and meet some new faces. But making new friends is not quite as easy as they'd hoped!

Więcej

35,00 zł

Tuli-pucho-kłaczek - Beatrice Alemagna | mała okładka
-43 %

Tuli-pucho-kłaczek

Beatrice Alemagna

Mała Edzia postanawia znaleźć dla mamy idealny prezent na urodziny. Dziewczynka wie, że musi to być Tuli-pucho-kłaczek! Ale co to takiego i gdzie można go znaleźć? Czy ukrył się w piekarni, a może w antykwariacie ? Razem z Edzią wyruszamy na fascynującą wyprawę, poznajemy jej przyjaciół i zakamarki miasta. Czy dzięki swojej determinacji i odwadze bohaterka znajdzie w końcu to, czego poszukuje? Tuli-pucho-co[...]

Więcej

36,00 zł

20,67 zł