Billie Eilish

Billie Eilish jest amerykańską piosenkarką oraz autorką tekstów, urodzoną w 2001 roku w Los Angeles. Do lokalnego chóru zaczęła uczęszczać w wieku 8 lat, a 3 lata później pisała własne piosenki. Pierwszy singiel "Ocean eyes" wydała w 2015 roku. Jej minialbum "Smile At Me" otrzymał status platynowej płyty w Kanadzie, Nowej Zelandii, Australii oraz w Stanach Zjednoczonych. W 2019 roku debiutowała swoim pierwszym albumem studyjnym pod tytułem "When we all fall asleep, where do we go?". W życiu prywatnym angażuje się w ochronę środowiska i jest weganką.

Autobiografia Billie Eilish


Uwielbiana na całym świecie piosenkarka Billie Eilish, postanowiła wydać swoją autobiografię zatytułowaną „O sobie - Billie Eilish”. To historia jej życia, szybkiej i oszałamiającej kariery, która rozpoczęła się w 2015 roku. Jest ozdobiona starannie dobranymi przez autorkę fotografiami. Dzieli się w niej swoimi przemyśleniami na temat dotychczasowego życia

Ceniona artystka


Billie Eilish jest pierwszą na świecie piosenkarką, która w ciągu jednego roku otrzymała nagrody Grammy we wszystkich najważniejszych kategoriach. Miało to miejsce w 2020 roku, gdy została uhonorowana aż 7 statuetkami. Otrzymała też nagrody podczas MTV Video Music Awards w 2019 roku, a jej płyty biją rekordy sprzedaży na całym świecie.

Lista książek: Billie Eilish

53,27 zł 52,53 zł - najniższa cena 79,99 zł - cena detaliczna