Carolina Pietyra

Carolina Pietyra uczęszczała do francuskiej szkoły Lycée Kléber z siedzibą w Strasburgu. Obecnie mieszka w Krakowie. Corolina Pietyra wraz z Kamilem Wernickim jest autorką książki pt. „Ser. Dojrzewający przewodnik dla koneserów”. Jest to publikacja dla miłośników serów, którzy chcą poznać odpowiedzi na ciekawe pytania, dotyczące tego wyjątkowego i docenionego produktu.

Carolina Pietyra – „Ser. Dojrzewający przewodnik dla koneserów”


Publikacja pt. „Ser. Dojrzewający przewodnik dla koneserów” jest przewodnikiem po świecie serów. Czytelnik pozna ciekawą historię serów europejskich. Jest to książka pełna interesujących anegdot i wskazówek, dotyczących zestawiania ze sobą poszczególnych gatunków serów oraz win. Sprawi ona, że ułożenie serów na specjalnej desce nie będzie nastręczać żadnych problemów.

Książka z przepisami


Dzięki książce o tytule „Ser. Dojrzewający przewodnik dla koneserów” każda osoba nabędzie praktyczną wiedzę na temat serów. Opisane zostały w niej sposoby na przechowywanie, krojenie i podawanie serów. Ponadto w publikacji znajduje się 40 przepisów na potrawy, w których sery grają pierwsze skrzypce. Są to receptury z różnych zakątków świata, które spełnią oczekiwania każdego miłośnika serów.

Lista książek: Carolina Pietyra

35,99 zł 35,99 zł - najniższa cena 79,99 zł - cena detaliczna