Claire Cook

Claire Cook zadebiutowała jako pisarka w wieku 45 lat. Pięć lat później kroczyła już po czerwonym dywanie w drodze na uroczystą premierę filmu Facet z ogłoszenia, którego scenariusz powstał na podstawie jej drugiej książki. Dziś jest autorką dziewięciu bestsellerowych powieści i właśnie pisze kolejną. Mieszka z mężem na przedmieściach Atlanty.

Lista książek

Facet z ogłoszenia

Claire Cook

Małżeństwo Sarah rozpadło się, ale dziewczyna nie poddaje się i postanawia ułożyć sobie życie na nowo. Siostra namawia ją, by spróbowała znaleźć prawdziwego księcia z bajki… umieszczając ogłoszenie w gazecie. Sarah stawia jeden warunek: kandydat musi kochać psy.
Po opublikowaniu anonsu jej życie zamienia się w zabawną plątaninę pomyłek, niespodziewanych emocji i wcale niełatwych decyzji.

Więcej

14,90 zł

6,71 zł

Lawendowe dziewczyny

Claire Cook

Noreen niedawno straciła pracę i rozstała się z chłopakiem. Aby zwalczyć depresyjny nastrój, zaczyna spacerować. Codziennie. Wkrótce dołączają do niej sąsiadki Tess i Rosie.
Podczas przechadzek przyjaciółki rozmawiają, dzielą się sekretami, zwierzają z problemów.
Kiedy decydują się na wspólny wyjazd na festiwal lawendy, nawet nie spodziewają się, jak bardzo zmieni się życie każdej z nich.

Więcej

14,90 zł

9,99 zł

W pełni lata

Claire Cook

Bella, utalentowana stylistka i kosmetyczka, pracuje w rodzinnym salonie piękności. Jednak kiedy jej były mąż wiąże się z jej przyrodnią siostrą, Bella postanawia, że czas na zmiany. Planuje rozkręcić własny biznes. Pomaga jej w tym przystojny Sean. I choć zgodnie twierdzą, że łączą ich tylko interesy, to w głębi serca oboje czują zupełnie inaczej...

Więcej

14,90 zł

6,71 zł

W rytmie marzeń

Claire Cook

Deirdre nie ma czasu na marzenia. Jest asystentką swojego sławnego starszego brata. Od rana do nocy organizuje mu życie, zapominając o własnym.

Do czasu. Kiedy po kłótni w pracy na dodatek rzuca ją chłopak, Deirdre postanawia wreszcie zrobić coś dla siebie. Jej odważna decyzja zaskakuje wszystkich: zatańczy w nowej edycji „Tańca z gwiazdami”.

Więcej

14,90 zł

9,99 zł

Siedem kroków do szczęścia

Claire Cook

Tchnąca optymizmem opowieść o kobiecie, która odważyła się zawalczyć o szczęście.
Życie Jill nie potoczyło się tak jak zaplanowała. Jej małżeństwo się rozpadło, a zamiast podróżować po świecie, utknęła w prowincjonalnym biurze podróży. Pewnego dnia pojawia się jednak szansa na odmianę: uroczy biznesmen zatrudnia ją jako konsultantkę przy planowanej podróży do Japonii.

Więcej

14,90 zł

9,99 zł