Clare Chambers

Clare Chambers jest brytyjską powieściopisarką, która urodziła się w 1966 roku w Londynie. Ukończyła filologię angielską na Uniwersytecie Oksfordzkim. Po uzyskaniu dyplomu, pisarka wraz z mężem przeprowadziła się do Nowej Zelandii, gdzie wydała swoją pierwszą powieść. Autorka ma na swoim koncie 9 książek o różnorodnej tematyce.

Clare Chambers – autorka tworząca niezwykłe opowieści


Pierwsza książka autorki pt. „Uncertain terms” stała się międzynarodowym bestselerem. W 2020 roku ukazała się najnowsza powieść Clare Cahmbers pt. „Małe przyjemności”. Akcja książki toczy się w 1957 roku w Londynie. Pisarka opowiada historię młodej dziennikarki, która dzięki nietypowemu listowi czytelniczki ma szansę odmienić swoje monotonne życie.

Clare Chambers – utytułowana pisarka


W 1999 roku Clare Chambers otrzymała nagrodę Romantic Novel of the Year Award za powieść pt. „Learning to swim”. Najnowsza książka autorki pt. „Małe przyjemności” została nominowana do znanej i prestiżowej nagrody Women’s Prize for Fiction. Powieść została okrzyknięta książką roku przez „The Times”, „Daily Express” i „Daily Telegraph”.

Lista książek: Clare Chambers

Małe przyjemności - Chambers Claire | mała okładka
-55 %

Małe przyjemności

Clare Chambers

7.0 / 10 (158 ocen)

22,50 zł 22,50 zł - najniższa cena 49,99 zł - cena detaliczna