Colleen McCullough

Lista książek

Słodko-gorzkie życie

Colleen McCullough

Epicka opowieść o miłości, zdradzie i wynagrodzeniu krzywd. Saga, której akcja toczy się w Australii w latach dwudziestych ubiegłego wieku, pióra autorki znakomitej powieści Ptaki ciernistych krzewów.
Cztery córki pastora Latimera są znane z urody, inteligencji i ambicji w całej Nowej Południowej Walii. Bardzo ze sobą związane, solidarnie się wspierają, wierząc, że tak będzie zawsze.
Razem opuszczają rodzi[...]

Więcej

36,90 zł

26,83 zł

Ptaki ciernistych krzewów

Colleen McCullough

Mistrzowsko nakreślone postaci, cala paleta emocji i szerokie tło obyczajowe sprawiają, że od tej książki nie można się oderwać.


Meggie, jedyna dziewczynka w wielodzietnej rodzinie Clearych, wychowuje się na farmie. Jej powiernikiem i opiekunem jest Ralph de Bricassart, z którym łączy ją głęboka przyjaźń. Poznajemy dzieciństwo Meggie, dorastanie, małżeństwo, wreszcie największą, najbardziej dramatyczną ta[...]

Więcej

34,90 zł

25,13 zł

Ptaki ciernistych krzewów

Colleen McCullough

Więcej

14,99 zł

Słodko-gorzkie życie / Ptaki ciernistych krzewów Pakiet

Colleen McCullough

Epickie opowieści o miłości, która ma często słodko-gorzki smak, o zdradzie i wynagrodzeniu krzywd. Mistrzowsko nakreślone postaci, cala paleta emocji i szerokie tło obyczajowe sprawiają, że od tych książek nie można się oderwać.

Więcej

42,90 zł

32,07 zł