Dmitry Glukhovsky

Lista książek

FUTU.RE - Dmitry Glukhovsky | mała okładka
-30 %

FUTU.RE

Dmitry Glukhovsky

Odkrycia naukowe poprzedniego pokolenia zapewniły mojemu nieśmiertelność i wieczną młodość. Ziemię zaludniają piękne, tryskające zdrowiem i nieznające śmierci istoty.
Lecz każda utopia ma swoje cienie.

Więcej

39,99 zł

28,13 zł

Tekst - Dmitry Glukhovsky | mała okładka
-30 %

Tekst

Dmitry Glukhovsky

Takie czasy. Obrazy. I tekst. Smartfon to ty. Ktoś, kto zdobędzie twój telefon, może łatwo stać się tobą. Twoi najbliżsi i znajomi nawet nie zauważą niczego podejrzanego. A kiedy w końcu się spostrzegą, będzie już za późno. Dla nich i dla ciebie.

Więcej

39,99 zł

28,13 zł

Metro 2035 - Dmitry Glukhovsky | mała okładka
-30 %

Metro 2035

Dmitry Glukhovsky

Kontynuacja i zakończenie historii Artema. Na tę powieść miliony czytelników czekały aż dziesięć lat, a prawa do przekładu zagraniczni wydawcy wykupili na długo przed jej ukończeniem przez autora. Metro 2035 jest przy tym książką zupełnie niezależną od pozostałych tomów trylogii – fascynującą przygodę w wykreowanym przez Glukhovsky’ego uniwersum, które podbiło Rosję i cały świat, można więc zacząć także i od niej.

Więcej

39,99 zł

28,13 zł

Metro 2034 - Dmitry Glukhovsky | mała okładka
-30 %

Metro 2034

Dmitry Glukhovsky

Rok 2034. Rok po starciu z Czarnymi w metrze pojawia się nowe zagrożenie. Czy ostatnie schronienie ludzkości i tym razem zwycięży w walce o przetrwanie?

Więcej

39,99 zł

28,13 zł

Metro 2033 - Dmitry Glukhovsky | mała okładka
-30 %

Metro 2033

Dmitry Glukhovsky

Czy człowiek, który w marzeniach sięgał gwiazd, godzien jest skończyć jak szczur, sto metrów pod ziemią? Mało prawdopodobne? Po przeczytaniu Metra 2033 – rosyjskiego, kultowego już bestsellera, który zawładnął wyobraźnią ponad dwuipółmilionowej rzeszy czytelników – na pewno zmienisz zdanie. Ten thriller SF, którego wartka akcja i niezwykle sugestywnie przedstawiony świat nie pozwolą ci się od niego oderwać aż do ostatniej strony, to nie tylko wspaniała rozrywka i uczta dla czytelnika. To także portret człowieka u schyłku cywilizacji, to przejmująca analiza jego niezmiennej natury. To obraz świata po końcu świata.

Więcej

39,99 zł

28,13 zł

Witajcie w Rosji - Dmitry Glukhovsky | mała okładka
-29 %

Witajcie w Rosji

Dmitry Glukhovsky

Prowokacja. Skandal. Nowa literatura.
Długo oczekiwana i zaskakująca książka Dmitrija Glukhovsky’ego, autora międzynarodowego bestsellera Metro 2033.

W kilkunastu błyskotliwych opowiadaniach Glukhovsky wprawną ręką kreśli alegoryczny portret swojej ojczyzny: państwa, w którym korupcja sięga szczytów władz, kraju współrządzonego przez oligarchów i podporządkowanego ich interesom. Witajcie w Rosji to iście w[...]

Więcej

34,99 zł

25,00 zł

Metro 2035 w. 2016

Dmitry Glukhovsky

Więcej

50,00 zł

Czas zmierzchu - Dmitry Glukhovsky | mała okładka
-30 %

Czas zmierzchu

Dmitry Glukhovsky

Gdyż nieszczęście świata w tym, że chory jest Bóg jego, stąd i świat choruje. W gorączce jest Pan i jego dzieło gorączkuje. Umiera Bóg i stworzony przez niego świat umiera. Lecz nie jest jeszcze za późno…

Zawodowy tłumacz otrzymuje zlecenie przekładu hiszpańskiego dziennika wyprawy, która w XVI wieku z polecenia franciszkanina Diega de Landy wyruszyła po święte księgi Majów. Im bardziej tłumacz ulega fascy[...]

Więcej

39,99 zł

28,13 zł